Tylko argumenty w sprawie Brzęczka - Piechniczek, Matuszewski, Lepa!

Sport

#PrawdaFutbolu - Roman Kołtoń i goście specjalni w temacie "Jerzy Brzęczek, selekcjoner reprezentacji Polski, życie i twórczość". Legenda polskiej piłki - Antoni Piechniczek, menedżer i analityk "Prawdy Futbolu", Marcin Matuszewski i dziennikarz Marcin Lepa. Co przemawia za dalszą pracą selekcjonera? Rok 2021 to szczególna odpowiedzialność, jeśli chodzi o drużynę narodową. Nie tylko są finały EURO, ale i startują eliminacje Mundialu. Czy Brzęczek to właściwy człowiek na właściwym miejscu? Na to pytanie musi odpowiedzieć przede wszystkim Zbigniew Boniek, prezes PZPN-u. Jednak "Prawda Futbolu" też sięga po argumenty, które mają zobrazować sytuację Biało-Czerwonych u progu niezwykłego roku, który nas czeka. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PRAWDAFUTBOLU.PL. To właśnie siła piłki nożnej! Emocje trwają od pierwszej do ostatniej minuty, a i nie gasną po ostatnim gwizdku... Autorski kanał tworzony z pasji - Roman Kołtoń i zespół
PORTAL INTERNETOWY PRAWDY FUTBOLU
prawdafutbolu.pl/
SKLEP INTERNETOWY PRAWDY FUTBOLU
sklep.prawdafutbolu.pl/
TWITTER PRAWDY FUTBOLU
PrawdaFutbolu
INSTAGRAM PRAWDY FUTBOLU
prawdafutboluofficial
FACEBOOK PRAWDY FUTBOLU
prawdafutboluofficial
KONTAKT BIZNESOWY
prawdafutbolu@prawdafutbolu.pl
POWIĄZANE KANAŁY
Prawda Futbolu Extra
plclip.info
Prawda Siatki
plclip.info
Prawda Moto
plclip.info

Komentarze

 • Adam Eusz
  Adam EuszMiesiąc temu

  A to wszystko dlatego że Kagawa brylantem jest a Lewandowski już nie.

 • Sebastian Kowalik
  Sebastian Kowalik2 miesięcy temu

  Serio odszedłeś z Polsatu dla kanału yt nagrywanego w małym pokoiku? To jest ten duży projekt?

 • Chase Theball
  Chase Theball2 miesięcy temu

  Chciałbym zauważyć, że Nawałka miał do dyspozycji Błaszczykowskiego i Piszczka którzy byli wtedy gwiazdami ligi mistrzów, czy Kędziora i Szymański albo Jóźwiak są w stanie ich zastąpić? No nie, są o klase albo i kilka niżej. Gra oparta była na grze z prawej strony piłką, jak nie szło to laga na 5 lat młodszego Grosickiego. 5 lat dla skrzydłowego bazującego na szybkości to są lata świetlne. Teraz nie mamy skrzydeł światowej klasy. Krychowiak wtedy rok po wygranej ligi Europy, teraz też 5 lat starszy. Zieliński swoją klasą jest w stanie przytrzymać piłkę, dać odpocząć kolegom, jak przeciwnik mocno presuje czego brakowało jak jego nie było. Piłką jednak nie pogra bo nie ma z kim. Klich jest zawodnikiem 13'stego zespołu Premier league, to jest średniak, Anglia ma 10 takich na jego pozycje. Góralski to przecinak ale poziom ligi mistrzów to zdecydowanie za wysokie progi. Moder jest obiecujący, życzę mu jak najlepiej ale równie dobrze słuch może po nim zaraz zaginąć jak po Kapustce. Moim zdaniem potencjał aktualnej kadry jest dużo niższy niż za Nawałki a wymagania są większe.

 • Rafal Modrok
  Rafal Modrok2 miesięcy temu

  Przepradzam ale czrnego Pana nie da sie sluchac!!!!!!!!!!!

 • leszek
  leszek2 miesięcy temu

  CZY KTOŚ WIDZIAŁ DZIUBDZIUBA , BRZĘCZEK WIDZIAŁ.

 • Patricio Legenza
  Patricio Legenza2 miesięcy temu

  Ten z telebimu Sam sobie zaprzecza, ale bylby dobrym politykiem...

 • Krzysztof Wiśniewski
  Krzysztof Wiśniewski3 miesięcy temu

  Brzeczek to tragedia

 • Krystof Majewski
  Krystof Majewski3 miesięcy temu

  W Polsce nie ma dobrych trenerow!!!!

 • Mieczysław Hydraulik
  Mieczysław Hydraulik3 miesięcy temu

  Problem jest nie w wynikach, tylko sposobie gry tej drużyny. Jeśli Brzęczek próbuje grać ofensywnie na posiadanie piłki, to tym bardziej ewidentnie coś mu nie idzie. I jak tak miałoby to wyglądać, to ja już wolę ten niby 'prymitywny' styl gry Nawałki.

 • Tomasz Drgas
  Tomasz Drgas3 miesięcy temu

  Brzęczek ma większy potencjał piłkarski? Błaszczykowskiego nie ma , Piszczka brak.. Krycha to to nie ta Krycha.. Piątek? niewiadoma.. Milik.. gra gdzieś? kogo ma brzęczek kto regularnie gra w lidze mistrzów albo europy.. ? Nie bez powodu jego zadaniem było odmłodzenie kadry..

 • Andrzej Kula
  Andrzej Kula3 miesięcy temu

  Jezu, jestem po pół godzinie oglądania, mowa trawa. Pamiętam, jak żeście tutaj panowie dywagowali przed wyjazdem do Rosji. To są tylko słowa, słowa, słowa... Widać, tak jak wtedy, że jak będą sztywni, to nawet ze Słowacją dostaną gonga. Ważne, żeby ich tak selekcjoner ustawił, żeby im piłka nie przeszkadzała, a przede wszystkim musi wyjść ekipa chłopaków, którym się będzie chciało grać i trzeba im zaszczepić przede wszystkim mental.

 • Andrzej Rusiecki
  Andrzej Rusiecki3 miesięcy temu

  70 procent pismakow upartych jak osly broni swojej blednej opinii o Trenerze Brzeczku , trzeba wstrzasnac tymi wszystkimi nowobogackimi pilkarzami z kadry o nie szukac bledow w Brzeczku.

 • Marcin Zaremba
  Marcin Zaremba3 miesięcy temu

  Jak słucham tych Panów zarzucających nas liczbami, statystykami to mam wrażenie, że nie potrzeba meczów oglądać! Sprawdzić liczby po meczu i gitara! Po co jeździć oglądać zawodników, po co oglądać ich na żywo. Poszukajmy profesora statystki, który jest biegły w Excelu i sprawa rozwiązana, albo niech sztuczna inteligencja skład ustala. BRAWO PANOWIE !!!

 • Dorota K
  Dorota K3 miesięcy temu

  Panowie tu nie chodzi o ilości tylko o styl

 • DANIELLO 777
  DANIELLO 7773 miesięcy temu

  Co tak zimno w domu u Matuszewskiego ze w kurtce siedzi

 • Dominik Melanż
  Dominik Melanż3 miesięcy temu

  Ja bym byl za powrotem Nawałki Brzexit

 • Michal Mike
  Michal Mike3 miesięcy temu

  Reset kadry 676

 • NoradIII
  NoradIII3 miesięcy temu

  Powiem tylko ze koszulka średnio świadczy o ekspercie bo ten serial był mega infantylny i często po prostu głupi

 • Marek Truchło
  Marek Truchło3 miesięcy temu

  Panowie chcieli poważnej analizy, ale Kołtoń, którego nikt nie lubi to durak, z nim się nie da. Belkocze nie na temat.

 • Rav
  Rav3 miesięcy temu

  rudy bufon i tak Was wszystkich ma głęboko w d..

 • ula figiel
  ula figiel3 miesięcy temu

  Panie Romanie niech Pan sobie odpuści z tym Brzeczkiem bo mówi Pan otym samym to jest tylko Panska prawda futbolu

 • Dariusz Bałazy
  Dariusz Bałazy3 miesięcy temu

  Romek: "Nie idźmy tą drogą"

 • zenon bebel
  zenon bebel3 miesięcy temu

  Romek gon Gmocha starego komucha .

 • wojtek. gda
  wojtek. gda3 miesięcy temu

  Mam wrażenie że pomimo że PANOWIE widzicie a nie mówicie jednego WUJA TRENER NIE LUBI RL9 i zrobi wszystko żeby udowodnić że on nie jest nam potrzebny Podoba mi się zwrot nie mamy alternatywy dla RL9 oj WUJA ZROBI WSZYSTKO żeby grac bez niego nawet jak nic nie ugra bo nie ugra Z nim też nie Bo ustawia grę przeciw niemu a nie pod niego

 • Artur
  Artur3 miesięcy temu

  Damy Jurkowi czas...a już minęło 2 lata, to już wystarczy. Next.

 • Karol Wu
  Karol Wu3 miesięcy temu

  Nie przepadam za Brzeczkiem jako selekcjonerem ale prawdą jest fakt iż w porównaniu do Nawalki nie ma do gry Milika, grosika, Krychy, Błaszczykowskiego, Piszczka a Glik juz tez jest po drugiej stronie. Ta drużyna personalnie jest dużo słabsza zostały tylko nazwiska...

 • Sebastian Gambus
  Sebastian Gambus3 miesięcy temu

  Panie Romanie, lubię Pana bardzo oglądać, ale tego Matuszewskiego niech Pan już nie bierze na LIVE. Koloryzuje problemy, które są w Reprezentacji. Bajkopisarz bez żadnych konkretów. A wszyscy wiedza, ze problemy są. Każdy z nas martwi się o ta kadrę, iz każdy kto trochę się zna na piłce, wie ze mamy potencjał, aby zagrać na równi choćby z Austria. A gramy dno, które skończy się znowu rozczarowaniem na wielkim turnieju.

 • BART Bartek
  BART Bartek3 miesięcy temu

  Pan Roman dalej o Brzęczku :D ....jest przerwa kadrowa i idą święta

 • Kamil Zaremba
  Kamil Zaremba3 miesięcy temu

  Co ten Pan Lepa pitoli? Jaka hierarchia? Ja w tej drużynie zadnej hierarchii nie widze. Bramkarz? Nie jest jasno powiedziane, czy Wojtek czy Lukasz, srodek i prawa obrona - ok wiadomo. Lewa obrona? Tutaj nie mam pojecia, raz gra Beres, potem da szanse Rybusowi by na końcu dac zagrać Recy? Nie widze tu pewniaka do grania. Srodek pomocy? Tutaj co mecz to inne zestawienie, lewe skrzydło zapewne Jóźwiak, a prawe? No wlasnie, niewiadomo. Gdzie on tu widzi hierarchię?

 • nowickiszymon
  nowickiszymon3 miesięcy temu

  Marcin Matuszewski - co on pierdzieli za farmazony? Minimalizm był za Nawałki a za Brzeczka go nie ma? W każdym aspekcie tak reprezentacja jest słabsza od reprezentacji Nawałki. W jednym tylko jest lepsza - w farcie. Ma więcej szczęścia niż drużyny trzech ostatnich selekcjonerów razem. Obecny zespół nie przedstawia żadnej taktyki i zamierzonych działań. Wygrywa bo wygrywają zawodnicy te mecze zawodnicy, którzy piłkarsko są lepsi od przeciwników, albo mamy farta jak w spotkaniach z Ukrainą czy Włochami. Brzęczek to trenerskie zero. Dać czas, wrzucić na luz i czekać na porażkę na Euro za pół roku.

 • Jakub Straszak
  Jakub Straszak3 miesięcy temu

  Co ten facet w telewizorze bredzi, obudź się chłopie i wyjdź z tabelek

 • piotr kwiecień
  piotr kwiecień3 miesięcy temu

  Takich meczów chcemy! jak że Szkocją,z dramaturgią,z poświęceniem,z dobra grą,mniejsza o wynik,choć wygrana zawsze cieszy!Brzęczek nam tego nie zapewni.

 • MusclePro
  MusclePro3 miesięcy temu

  Co tu dużo pisać, cały ten film skróciłbym do jednego zdania. W jakim miescu kariery byli zawodnicy za Nawalki a sa dziś za Brzęczka

 • Maria Siwko
  Maria Siwko3 miesięcy temu

  No i Pan B.nadal w grze/////

 • Kamil S
  Kamil S3 miesięcy temu

  Aż miło posłuchać prawdziwego trenara!!!

 • Jarek Nowak
  Jarek Nowak3 miesięcy temu

  Boniek już bardziej popsuć tego nie mógł, więc zostawił Brzęczka. Z Brzęczkiem czy bez niego jest już za późno na poprawę.

 • Bartosz Rusin

  Bartosz Rusin

  3 miesięcy temu

  Niestety, mleko się rozlało, kibel się zapchał i gówno wyszło na wierzch

 • Łukasz Wojnowski
  Łukasz Wojnowski3 miesięcy temu

  Trenero zostaje jeszcze będziecie klaskac za parę lat za tych młodych co ich wywindował przez kadrę.Ma złych doradców może kucharz daje im złe żarcie ze ich ciśnie na kibel w trakcie meczu albo fizjoterapeuta nacisnąć tam gdzie nie miał albo doradcy zamiast psychologa zatrudnili psychiatre ...pierwsze efekty u Lewego widać problemy z Kucharskim,dogania Haaland,taka gwiazda a nie jest w radzie kapitańskiej Bayernu,na kadrze od 4 lat fochy strzela zamiast bramek

 • Łukasz Wojnowski

  Łukasz Wojnowski

  3 miesięcy temu

  @Kamil Bury Potrzebna jest zmiana w sztabie racja.Samo zwolnienie Brzęczka nic nie da.

 • Kamil Bury

  Kamil Bury

  3 miesięcy temu

  Z tego co wiem to kucharzem kadry jest Tomasz Leśniak ten co był na pamietnej konferencji w Niemczech na MŚ w 2006 ja mam inne pytanie co do sztabu za co odpowiada Radosław Gilewicz w sztabie i jaka tez Funkcje pełni Andrzej Woźniak czy jest trenerem bramkarzy, czy tez jak w innych sztabach było ze jest trenerem bramkarzy i przekazuje uwagi zawodnikom z ławki ? Ja ma apel Z tego co ja widze to do tego sztabu trzeba dokoptowac dwie trzy osoby aby zmieniły inny obraz myslenia na kadre bo Brzęczek Mazurkiewicz Dyja Woźniak Gilewicz Małowiejski ta 6 uparli sie czy chca przekonac nas ze taka gra i styl jaka prezetuje Polska Reprezentacja jest dobra bo cele sa zrealizowane tu nie oto chodzi chodzi oto aby ta kadra miała styl i rados grania bo z tego co widze tej radosci tam niema

 • Exo Stell
  Exo Stell3 miesięcy temu

  Kołtoń poliglota 2:15 ,, mniej trenera a bardziej MENEDŻERA '' haha , polska cebula wtrąca obce słówka nie znając języka

 • Malgorzata Domagalik
  Malgorzata Domagalik3 miesięcy temu

  Panie Romanie :) radzę zimną szklankę wody do ochłody :) Najwyraźniej przeszacowuje Pan wpływ autorki ,czyli mnie na losy polskiej piłki:)) to zaczyna być już obsesyjnie...pozdrawiam md

 • Anakonda Z dżudżimitsu
  Anakonda Z dżudżimitsu3 miesięcy temu

  Marcin weź lepiej coś zarapuj 😒

 • Ide Po Was
  Ide Po Was3 miesięcy temu

  Druzyny z ktorymi dopisalismy sobie 3 punkty -Korea -grecja -czechy -ekwador -Senegal

 • Dominik Tomiczak

  Dominik Tomiczak

  3 miesięcy temu

  Jeszcze dodałbym Austrię na euro2008 i komplet.

 • Radosław Polit
  Radosław Polit3 miesięcy temu

  Brzeczek awansował to EURO z 24 drużynami a nie tak jak Benhakker do top 16. Majac w grupie eliminacji Euro Portugalię i Belgię Brzeczęk nie awansowałby na Euro i zajął 3 miesjce to jest FAKT. BRZEXIT!!!!!

 • Pawel Maras
  Pawel Maras3 miesięcy temu

  Twierdzi pan ze trener Nawalka dysponował gorszymi piłkarzami znowu się nie zgodzę. Chyba nie można porównywać Piszczka I Błaszczykowskiego do kędziory i choćby Szymańskiego lub kadziora 1 musi przejść zabieg a drugi w Eibarze w ogóle nie gra, krychowiak za Nawalki Gwiazda Sevilli teraz lokomotiw I jak ktoś oglądał jak gra Krycha w tym klubie to nie polecam. Na lewej pomocy za Nawalki Grosicki w ekstra formie teraz nie gra i to samo z milikiem. Najlepsi na boisku z Holandia byli Jóźwiak i Płacheta(Derby i Norwich wow) itd

 • Pawel Maras
  Pawel Maras3 miesięcy temu

  Tez byłem na meczu szkocja vs Polska w Glasgow i chyba panie Romanie oglądaliśmy inny mecz po strzelonej bramce broniliśmy wyniku zresztą tak jak ze Szwajcarią i Portugalią strzelamy 1 i zamiast iść za ciosem czekamy aż przeciwnik wyrówna. Gloryfikuje pan reprezentacje trenera Nawalki

 • robert pan

  robert pan

  3 miesięcy temu

  z jednej strony sie zgodze z drugiej wezmy 4 poprzednie turnieje w 21 wieku 2 o mistrzostwo swiata oraz 2 o mistrzostwo Europy, gralismy padake a we Francji moglismy byc dumni i tak na prawde gdyby wtedy byl var jaki bedzie za pol roku na euro 21 to my a nie Porugalczycy cieszylibysmy sie z medalu brazowego a raczej srebrnego bo Walie bysmy raczej przeszli a Francji w finale raczej bysmy nie dali rady i tak na prawde bylibysmy wicemistrzami Europy jak Czesi w 1996

 • Pawel Maras
  Pawel Maras3 miesięcy temu

  Dodam jeszcze że za trenera Nawałki mecze z Macedonia i armenia lub szkocja to były męczarnię. Dunczycy obili nas u siebie 4.0 a u nas 3.2 wygraliśmy ale kto oglądał ten mecz to wie ze jeszcze 10min dłużej potrwał by ten mecz i była by porażka

 • Adam Kubiak
  Adam Kubiak3 miesięcy temu

  Romku czy istnieje szansa na wspólny film z polsport? Bardzo chętnie bym to zobaczył

 • Marcin Furmanczyk

  Marcin Furmanczyk

  3 miesięcy temu

  To jest dobry pomysł. Myślę, że Polsat tylko Smokowskiego i Borka traktuje jako persone non grate.

 • Dariusz Poniewierski
  Dariusz Poniewierski3 miesięcy temu

  z Portugalia ktora zdobyla mistrzostwo Europy gralismy jak rowny z rownym.brzeczto wygrac .zabraklo szczescia.i oszukany rzut karny w ktorym bramkarz portugali wyszedl za wczesnie z linii bramkowej dziwne ze nikt tego nie zauwazyl odrazu. A,Nawalka byl lepszym taktykiem i mial wiekszy autorytet. J,Brzeczek zapomina o tym Powinien wyciagnac z tego Wnioski.Moze to cos zmieni

 • Pawel Maras
  Pawel Maras3 miesięcy temu

  Odnoszę wrażenie panie Romanie ze co kolwiek by tu liczby nie pokazały dla Pana Trener Brzeczek do wylotu. Brawo dla gości pans Romana merytorycznie zamknęliście usta nie jednemu krytykowi!

 • wesluk 2
  wesluk 23 miesięcy temu

  "Musimy wygrac z Slowacja i Szwecja". Mam nadzieje ze to zdanie nie bedzie wypominane na wiosne 2021. Do Koreii jechalismy po medal.

 • Kyno

  Kyno

  3 miesięcy temu

  Do Korei.

 • KeepOn Watching
  KeepOn Watching3 miesięcy temu

  Nie wymyślajcie ,po prostu Brzęczek jest do kitu nawet nie ma co go porównywać do Pana Nawałki,nie ta klasa człowieka. Drużyna Nawałki na Euro grała jak równy z równym z Portugalią i właśnie dlatego były karne ,że był wyrównany poziom. Przed Mistrzostwami świata już Kubuś B zaczął mącić,bo go bolało że Lewy za bardzo urósł. Rodzinka z Truskolazów niech już się odczepi od drużyny wszystkich Polaków,niech lepiej piszą z Domagalik te swoje „bestsellery” .

 • Kamil Karczewski
  Kamil Karczewski3 miesięcy temu

  Oczywiście Milik powinien być odstawiony - przez własne decyzje. Gdzie będzie grał regularnie piłkarz który nie grał pół roku? W polskiej lidze chyba. Kto by sprawdzony w ataku w tych wszystkich meczach? Ciiiszaa

 • Mariusz Szczepanczyk
  Mariusz Szczepanczyk3 miesięcy temu

  Nikt nie chce zeby Polska wygrywala, a wielu politycznych przyczyn. Ale ze PZPN gra w ta sama gre jest dla mnie nie pojete.

 • Mariusz Szczepanczyk
  Mariusz Szczepanczyk3 miesięcy temu

  Zdaniem PZPN mamy byc zadowoleni ze przegrywaja z Italyia czy Hollandia, bo Ci sa pilkarsko lepsi. 🤮🤮🤮 Z taka ideologia panie Boniek to my nic nie ugramy. I pan tez by nie mial swoich medali. To co panie Boniek robisz z ta reprezentacja przypomina prywatny folwark Laty. Gratulacje z osiagania dna w swoim jestectwie, a zawisci, zazdrosci i prywaty, robisz pan z siebie durnia i na stare lata stracisz szacunek u ludzi, na ktory tak pracowales, warto? Zupelnie jak Lato, te same lesne dziadki, pytam WARTO?????

 • Łukasz Nowocień

  Łukasz Nowocień

  3 miesięcy temu

  Pewnie gdy zagląda na stan konta, to odpowiada bez zastanowienia. Warto.

 • Mariusz Szczepanczyk
  Mariusz Szczepanczyk3 miesięcy temu

  Chlopaki brak stylu powoduje rezon u przeciwnika, bo nikt nie wie jak zagramy 🤪😄

 • RAFAL RAFAL
  RAFAL RAFAL3 miesięcy temu

  Brzęczek wypad

 • Wiktorius *
  Wiktorius *3 miesięcy temu

  Warto podkreslic ze nie trzeba szukac daleko inspiracji i wzorow do prowadzenia gry czy ogolnie taktyki. Wystarczylo obejzec mecz Lech-Rakow gdzie obaj szkoleniowcy to polacy i zobaczyc jak to moze funkcjonowac, moze nawet obejzec kandydatow do kadry. Ja nie mowie to sa druzyny klubowe nad ktorymi trenezy poswiecili ogrom czasu ale od czegos trzeba zaczac. Warto byloby miec taktyke okreslona i jakas alternatywe tak by zmienic ja w trakcie meczu gdy jest potrzeba, opracowane stale fragmenty i nad mentalem pracowac. Selekcjoner tych pare aspektow musi ogarniac. Oczywiscie komunikacja przedewszystkim i dotarcie do piłkarzy

 • Bartosz Rusin
  Bartosz Rusin3 miesięcy temu

  Ci goście Kołtonia to bredzą jak najebani!

 • Bartosz Rusin
  Bartosz Rusin3 miesięcy temu

  Ten z telebimu nie oglądał chyba meczów, staraliśmy się utrzymać piłkę z Holandią, nie było to minimalizmem? Co on bredzi???

 • Damian k
  Damian k3 miesięcy temu

  Matuszewski nie da sie ciebie sluchac az nie wierzę ze mozna gadac takie głupoty, mam nadzieje ze wiecej pana nikt nie zaprosi z kanalu sportowego bo to co pan mowisz zakrawa o pomste do nieba jak można pieprzyc takie głupoty

 • Damian k
  Damian k3 miesięcy temu

  Panie Matuszewski jesteś pan odklejony od rzeczywistości i smialo mozna pana uznac za fanatyka brzeczka

 • Bartosz Rusin
  Bartosz Rusin3 miesięcy temu

  łysy baranie, wymęczyliśmy eliminacje z kelnerami z brzdęczykiem, nie dało się na to patrzeć, rywale mocniejsi? Chyba go poje.lo zwłaszcza ta Łotwa której nie mogliśmy gola strzelić? Ta średnia pozycja rywala wynika tylko z tego że graliśmy kilka razy w Włochami i Portugalia i Holandią grając okrutny syf i piach

 • Eric Rudnicki
  Eric Rudnicki3 miesięcy temu

  Ja naleze do tych 10 procent pozytywnie oceniajacych Brzeczka. Z ostateczna ocena poczekam do Mistrzostw Europy i Eliminacji Mistrzostw Swiata - "Po owocach ich poznacie" Podoba mi sie ten odcinek: bardzo fajna, rzeczowa dyskusja.

 • Jan Wrzesiński

  Jan Wrzesiński

  3 miesięcy temu

  I po 10 miesiącach bez grania kadry oraz posiadania tych zawodników u siebie

 • Kamil Karczewski

  Kamil Karczewski

  3 miesięcy temu

  Powinniśmy być po euro już. A Brzęczek powiedział że ciągle musimy poprawiać i potrzebujemy czasu. Jesteśmy po euro tak faktycznie.

 • Kris Mann
  Kris Mann3 miesięcy temu

  Przynajmniej 3 zwyciestwa Brzeczka sa bardzo szczesliwe( Austria, Macedonia, Ukraine) do tego spare remisow.

 • Felipe Navas
  Felipe Navas3 miesięcy temu

  Boniek miej resztki honoru i zwolnij wuefistę.. jak Ci nie żal najlepszych lat Lewego.. Z Brzeczkiem nigdy nic nie osiągniemy.. to jest zero trenerskie bez umiejętności i autorytetu...

 • Marek Gołębiewski
  Marek Gołębiewski3 miesięcy temu

  Szacunek Marcin Matuszewski. W niemal każdej poruszanej kwestii doszedłem do takich samych wniosków.

 • Marcin W
  Marcin W3 miesięcy temu

  Po wypowiedzi Piechniczka, wychodzi że trener jest zbędny, bo zawodnik ma myśleć, ma dobrze grać, być kreatywny, być wyszkolony w taktyce i jeszcze doradzać trenerowi.

 • Tomasz Drgas

  Tomasz Drgas

  3 miesięcy temu

  Selekcjoner mniej.. Trener potrzebny jest.

 • kacza83
  kacza833 miesięcy temu

  Co ten Duże Pe pierdoli? Naprawdę bycie kibicem Polonii sprawia, że każdą porażkę można usprawiedliwić i być wiecznym przegrywem.

 • Marcin W
  Marcin W3 miesięcy temu

  Pan Marcin Matuszewski to nie analityk tylko fanatyk Brzęczka. Jak Brzęczek ma tylu fanatyków to nic dziwnego że już napisali o nim książkę.

 • Marcin W
  Marcin W3 miesięcy temu

  Rybus pewnie głosował na PiS i dlatego jest gnębiony w reprezentacji. Wiemy jaką opinię ma Boniek o takich ludziach.

 • Pablo K
  Pablo K3 miesięcy temu

  Posłuchajcie przekazu Brzeczka , on nie umie przekazać swojego planu , złożyć zdania , mieć charyzmy ....

 • Pablo K
  Pablo K3 miesięcy temu

  Panowie tu nie chodzi o spotkania i kolacje z Brzeczkiem , to by było jak zaproszenie kochanego wujka ze wsi do najlepszej restauracji , jesas

 • Marcin Gasiorowski
  Marcin Gasiorowski3 miesięcy temu

  Jeden i drugi trener byli fatalni. Polska myśl szkoleniowa istnieje tylko w głowie Bonka i tych dziadków z PZPN. Z tymi piłkarzami możemy więcej osiągnąć. Żadnych polskich trenerów dopóki nie zaslużą...

 • robert rys
  robert rys3 miesięcy temu

  ten fart jedyny na euro 2016 już się nie powtórzy za słabi zawodnicy no zlitujcie się ludzie przecież na poziomie klasy światowej to gra tylko lewy nie przypominajcie nawałki bo już jemu te partacze zagrali tragedię na mundialu dajcie spokój z tym brzęczkiem chłop bogu ducha winny zobaczcie jak grają młodzi włosi a jak nasi starzy wyjadacze przecież krychowiak nie wiedział gdzie jest i w co gra

 • Królik Alex
  Królik Alex3 miesięcy temu

  Mielenie tego samego cały czas... Stachursky przynudza..

 • Maciej Odrzywołek
  Maciej Odrzywołek3 miesięcy temu

  Roman super odcinek, zresztą jak zawsze !!:) Panowie może nagracie odcinków dotyczący sytuacji klubowych naszych piłkarzy. Ich formy itp. już wszystko wiemy o trenerze ale o piłkarzach nic. Porównujemy do drużyny Nawałki , ale popatrzmy jak to wygląda teraz , Milik nie gra, Grosik nie gra , brak Błaszczykowskiego , Pazdan gdzieś zginął i słuch zaginął o nim itp. uważam że jest krucho z naszymi piłkarzami. Pozdrawiam

 • Przemek Czuba
  Przemek Czuba3 miesięcy temu

  Dyskutują dwa Marciny Nie ma między nimi spiny Roman czasem coś tam fiknie A to parsknie, a to ryknie Lepka zgrabnie waży słowa Łysa ale mądra głowa Makusz liczby zaś docenia W czasie lajfa arkusz zmienia Płyną więc mądrości zdroje A Prezes i tak zrobi... swoje.

 • Przemek Czuba

  Przemek Czuba

  3 miesięcy temu

  He he he. Dzięki. Czasem miewam momenty weny. ;)

 • Phelot

  Phelot

  3 miesięcy temu

  Współczesny wieszcz narodowy? 😁 Znakomite!

 • Kris Mann

  Kris Mann

  3 miesięcy temu

  Swietne

 • Pablo K
  Pablo K3 miesięcy temu

  Jesooo, my nie sądzimy wyników tylko brak pomysłu i brak charyzmy i brak przekazu Brzeczka

 • Babcia Jadzia

  Babcia Jadzia

  3 miesięcy temu

  Dajcie spokój z tą charyzma. On powinien znać możliwości graczy,a nie kierować się sympatiami lub antypatiami, powinien mieć jakąś koncepcje a nie grajcie, jak Bóg da i umieć to przekazać drużynie . Widoczne jest wyraźnie, że koncepcji nie ma zadnej

 • Kamil S
  Kamil S3 miesięcy temu

  Przez dwa lata nie zagrali żadnego meczu w dobrym stylu.Wyniki nie odzwierciedlają tej zenujacej gry.

 • Pablo K
  Pablo K3 miesięcy temu

  Brawo Lepa , pan od statystyk niech robi statystyki

 • Pawel
  Pawel3 miesięcy temu

  Nie ma porównania do Pana Stanowskiego i całego Kanału Sportowego Kończ Waść Panie Roman wstydu oszczędź sobie‼️

 • T K
  T K3 miesięcy temu

  Panowie, teraz tak do marca będziecie w koło o tym samym?

 • Lolo Ruch
  Lolo Ruch3 miesięcy temu

  A co tam z tyłu Stachurski siedzi i ogląda 🤭🤘dodatkowy rok krytyki 🤦‍♂️o zgrozo. Pozdrawiam

 • Jacek Dudzik
  Jacek Dudzik3 miesięcy temu

  16:40 Co Ty mówisz człowieku. Wracamy sie do ery Smudy i Fornalika. Jak by kontynuowali taka gre jak u Nawalki to nikt by slowa nie powiedział. Hahaha krytykujemy Brzeczka bo nie jest lepszy od Nawałki, daj spokój

 • Jacek Dudzik
  Jacek Dudzik3 miesięcy temu

  A jaka średnia ma Brzeczek z konkretnymi przeciwnikami ? 0.00

 • Rozmówki polsko-piłkarskie
  Rozmówki polsko-piłkarskie3 miesięcy temu

  Zapraszam na swój kanał do oceny i dyskusji.

 • O T
  O T3 miesięcy temu

  i po co to pier... i tak wiadomo ze Brzeczek poprowadzi nas na Euro. Na zmiane juz za pozno. Jak wy sobie wyobrazacie ze nowy trener bedzie budowal nowa druzyne przez 3 miesiace do tego zaczynajac od elinacji mundiulu ? Tu juz nie ma czasu na eksperymenty. Dajcie Jurkowi pracowac w spokoju taki atak personalny nie pomaga. Rozliczymy go po Euro. Juz zapomniejliscie jak Nawalka konczyl po srednich elinacjach i eksperymentach przed mundialem o samym mundialu nie wspomnac. Nowi dopiero teraz wyskoczyli z forma i mozna smialo na nich stawiac ale i tak jeszze potrzebuja czasu zeby to zatrybilo. Podpowidzcie cos trenerowi a nie caly czas krytyka i czekanie na jego wpadke.

 • Patyk Gierlach
  Patyk Gierlach3 miesięcy temu

  Brzęczek niema koncepcji. Na daną reprezentacja z którą się mierzymy.

 • Jureko LGH
  Jureko LGH3 miesięcy temu

  Czy w kadrze powinni grać najlepsi? - red. M.Lepa Kadra to drużyna, muszą grać pasujący a nie najlepsi na pozycji. Żołnierze, którzy wykonują zadania. A jak nie da się wykonywać to podejmują własne decyzje. A jak coś jest w stanie wykombinować to już stadiony świata. Trener nie przestawia pionków jak w szachach bo w tym sporcie pionek pionkowi nie jest równy. VIDE - reprezentacja mistrzów świata - Siatkarze!!!

 • Futbol Live TV
  Futbol Live TV3 miesięcy temu

  👍👍👍

 • Piotr Wasilewski
  Piotr Wasilewski3 miesięcy temu

  Widać i słychać a na marginesie nasz najlepszy zawodnik powinien już odpuścić z Reprezentacją, bo po co się kompromitować skoro taki cyrk mamy .

 • mariusz podemniak
  mariusz podemniak3 miesięcy temu

  Dajmy Jurkowi czas na spakowanie walizek

 • KONRAD SIKORA
  KONRAD SIKORA3 miesięcy temu

  Nie bronie brzeczka ale na euro nawalka bez Błaszczykowskiego i Piszczka absolutnie nic by nie ugrał Faktycznie ta nasza młodzież będzie świetną tylko że za rok dwa

 • Jacek Dudzik

  Jacek Dudzik

  3 miesięcy temu

  To by grał innymi. U niego każdy grał swoje 110%. Mila wchodził i strzelał. Brzęczek nic nie ugra choćby miał 11 zawodników z topu światowego.

 • Sneakazz
  Sneakazz3 miesięcy temu

  Dodatkowy rok krytyki? Co jak co ale Pan Brzęczek sobie na nią całkowicie sam zasłużył, wynikami, postawą, wypowiedziami i całym swoim anturażem, to po pierwsze. Po drugie, z całym szacunkiem, ale Panowie (szczególnie Pan od arkusza kalkulacyjnego, ah gdyby matematyka wygrywała turnieje, ah utopia) zapominają o jednej podstawowej rzeczy w swoich rozważaniach. Gdyby nie covid to dziś kadra byłaby po turnieju a Pan Brzęczek najprawdopodobniej po zwolnieniu, a tego nagrania by nie było, albo byłoby inne. Jak mam interpretować słowa Pana Brzęczka na dzień dzisiejszy na konferencjach gdzie Pan Brzęczek skarży się na to iż ma mało czasu na przygotowanie drużyny, zważywszy że wszystkie reprezentacje mają go tyle samo. Słowa te padają notabene po turnieju... Gdzie tutaj miejsce na ten worek z lodem na ochłodzenie, Hm? Jak mam traktować poważnie i serio Selekcjonera Reprezentacji Polski który mówi takie słowa absolutnie świadomie i bez zażenowania czy zastanowienia? Pytanie raczej retoryczne. Jak mam wierzyć w kompetencje tego człowieka i to że poradzi sobie na przesuniętym turnieju i awansuje pomyślnie do MŚ za parę miesięcy? Niestety, trzeba sobie jasno, dobitnie powiedzieć iż człowiek ten żyje w jakimś kompletnym stanie wyparcia i w kompletnie innej rzeczywistości. Także szukanie jakiś tłumaczeń, usprawiedliwień, porównań mniej lub bardziej matematycznych, statystycznych czy merytorycznych nic nie da, faktów jest kilka: gość awansował na Euro z niezwykle słabej grupy(osiągnięcie?), wprowadził młodzież (ale to trzeba było zrobić prędzej czy później, żaden sukces czy łaska), nie wypracował absolutnie żadnego postępu w żadnym aspekcie po Panu Nawałce, kadra się męczy, nie wie co grać, pozbawia się ją ambicji przez niefortunne, nieprzemyślane wypowiedzi i najprawdopodobniej po prostu traci czas, a Ci ludzie nie mogą sobie na to pozwolić bo dla wielu to będą ostatnie dwa turnieje. Nie po to się zatrudnia nowego selekcjonera by zanotował regres a nie progres, bo kto teraz powie z całą dozą przekonania iż to co obserwujemy od 2 lat można nazwać progresem w jakimkolwiek aspekcie? My powoli się godzimy z tym iż najprawdopodobniej będzie to zmarnowany czas i turniej. Był tylko jeden prawdziwy Nikoś Dyzma, ale to nie jest film, to nie bajka o Kopciuszku, to brutalna rzeczywistość która przeżuje i wypluje Pana Brzęczka, najprawdopodobniej. Chciałbym się mylić...pewnie nie tylko Ja.

 • Lipa

  Lipa

  3 miesięcy temu

  @1 3 obydwie w kiepskim

 • 1 3

  1 3

  3 miesięcy temu

  Porównujecie panowie osiagniecia obu selekcjoneròw a tu chyba nie o to chodzi. Popatrzcie na style w jakim grały obie reprezentacje !

 • Lipa

  Lipa

  3 miesięcy temu

  Chyba ty się godzisz patrz jak grają piłkarze zapomnij o brzeczku słuchaj fachowców a nie dziennikarzy piłkarze są ciency i tego nie zmieni żaden trener gdyby oni grali i przegrywali to wina trenera a czy ty widzisz żeby oni coś grali w klubach i reprezentacji według mnie nie

 • Kamil Karczewski

  Kamil Karczewski

  3 miesięcy temu

  Racja

 • Mariusz Szczepanczyk

  Mariusz Szczepanczyk

  3 miesięcy temu

  Mamy sie cieszyc ze przegrywamy, od co. Paranoja, amen.

 • chruposlaw
  chruposlaw3 miesięcy temu

  Jak słychać po wypowiedziach pana Matuszewskiego nie zawsze znajomość statystyki piłkarskiej przekłada się na znajomość samej dyscypliny...

 • Piotr Bosiacki
  Piotr Bosiacki3 miesięcy temu

  Witam z Wrocławia :)

 • Slawo Slawo
  Slawo Slawo3 miesięcy temu

  Prezes się wypowiedział po tym zgrupowaniu że nie zwolni trenera więc pozostaje na czekać do euro. Ocenił go na 3+ Ale przeszedł do następnej klasy. Na dzień dzisiejszy nie mamy u siebie w kraju trenera który mógł by poprowadzić kadrę narodową.

 • Adam Piotr
  Adam Piotr3 miesięcy temu

  Zakładamy że trener jest zwolniony. Pytanie jest takie. Zostaje pol roku do euro. Czy zdąży się dogadać Lewandowskim i zrobić styl ? Jaka macie gwarancję że nowy trener wymyśli taktykę.Bo to jest kluczowe w tych sprawach.Szkoda że nie mamy takiego pokolenia mlodych jak Halland.Nawalka miał trudniejsze zadanie. Bo rozbudzil kibiców z nadzieją na lepszy wynik z kadra i jednocześnie dał znać że kadra może grać lepiej:). Pisze z przymrużeniem oka

 • Rudy Rydz

  Rudy Rydz

  3 miesięcy temu

  Gwarancję mamy teraz: Brzęczek nie ogarnie tematu. Nowym trenerem kupujemy szansę

 • madafaka madafaka
  madafaka madafaka3 miesięcy temu

  Lepa i Kołtoń, super. Bardzo dobry odcinek

 • Mateusz Kostrzewa
  Mateusz Kostrzewa3 miesięcy temu

  Lubię te liczby Romka.

 • pieknyradek
  pieknyradek3 miesięcy temu

  Najlepszy odcinek od wielu miesięcy 👍👍👍👍

Kolejny