UWAGA UWAGA! WIEKOPOMNA CHWILA

Nie ma co pisać, trzeba zobaczyć :-)
Oświadczenie!
Fragmenty utworów muzycznych użyte w filmie nie służą propagowaniu komunizmu ani faszyzmu, ani żadnego innego totalitaryzmu. Mają charakter wyłącznie ilustracyjny i są dostępne na YT.
#MJzaprasza

Komentarze

 • Jolanta Szymanska
  Jolanta Szymanska4 dni temu

  Nie przejmować się tymi paszkwilami, my sami oceniam, nie potrzebujemy klakierow gazety Polskiej etc. Jest Pani mister gracji, kultury, tak dziecko potrafią wychować rodzice którzy sami posiadają takie wartości. A fałszywych pismaków w Polsce nie mało. Pozdrawiam serdecznie Panią.

 • Grzegorz Inczewski
  Grzegorz Inczewski26 dni temu

  To są Ja Ja.

 • Marek Uryga
  Marek Uryga28 dni temu

  Nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg - gratuluję, padł kolejny mur:)

 • skorzeny 1975
  skorzeny 1975Miesiąc temu

  Może to co Pani robi to właśnie TA kropla, która drąży skałę. Dzięki za fajne i pouczające rozmowy.

 • Arkadiusz Czerwiński
  Arkadiusz CzerwińskiMiesiąc temu

  Pani Moniko, robić swoje. Psiaki szczekają a karawana idzie dalej.

 • Mak Mak
  Mak MakMiesiąc temu

  Pani Moniko najwyraźniej oba periodyki zazdroszczą Pani kunsztu dziennikarskiego, takich programów jak Pani prowadzi wciąż jest za mało.

 • D L
  D LMiesiąc temu

  nic pozostaje nic innego jak tylko słuchać prawdy od Pani Moniki 👏👏👏 prawda i kultura jest zagrożeniem dla obu papierowych nosideł propagandy

 • Name under construction
  Name under constructionMiesiąc temu

  Cóż mogę napisać, tak właśnie wygląda zazdrość. Zazdroszczą profesjonalizmu, kultury i klasy. Wyborczą przestałem czytać jakieś 25 lat temu, więc znacznie wcześniej niż "było to modne". Z "prawicą" miałem styczność bezpośrednio, bardzo bliskie kontakty (NOP, te sprawy, nie, nie byłem członkiem, ale znałem wiele osób). Z jednymi i drugimi nie chcę mieć nic wspólnego. Nawet tak sobie myślę, że przeprowadzając rozmowy w taki sposób w jaki Pani to robi, to wydobywa Pani z nich to co najlepsze, pokazuje ich od dobrej strony, a to nie jest zbyt dobre. Z drugiej strony, to jak Pani prowadzi rozmowy, to jest właśnie ten sposób, jaki chciałbym widzieć w "głównym nurcie". Szkoda że nie założyłem swojego kanału, bo z chęcią przeprowadziłbym z Panią wywiad :) Pozdrawiam serdecznie. Ech, właśnie zobaczyłem ile jest komentarzy i nawet się nie łudzę że mój zostanie przeczytany. Ale napisać musiałem. p.s. Ja mam tak już od wielu lat, "lewacy" uważają mnie za faszystę, "prawacy" za lewaka, a ja, cytując moją ulubioną piosenkę Kazika, idę prosto.

 • Jarosław Chycki
  Jarosław ChyckiMiesiąc temu

  Zastanów się kobieto, czy chcesz być mężczyzną bez przymiotów, czy łajzą. Bądz kobietą. Nie walcz ze słabościami. Opowiedz szczerze o sobie. Korwin powiedział i ja to potwierdzam. Kobieta sama w sobie jest zjawiskiem. Ona trzyma w ryzach idotów, ma więcej siły i cierpliwości niż facet. Ona jest sensem. I nie trzeba maszerować, by każdy zrozumiał. See? Zdziwisz się jak powiem, że bóg był kobietą. Tak. Bóg rozprzestrzeniał energie w okregu. Taka teraz wasza rola. Ogarnąć burdel swój. Bo jak wejdzie facet, to wpisze trójkąt w koło. A jak przyjdzie Lis, to i kwadrat się wpisze z Olejnik. Znaczy będzie beton. A i Wałesa poskacze szybciej w sejmie niż na płocie. Ot. Debile.

 • Wojciech Nowicki
  Wojciech NowickiMiesiąc temu

  Szanowna Pani, dla naczelnego GP nawet Korwin-Mikke i Braun to "ruskie onuce", więc proszę się nie przejmować.

 • Przemyław Kubin
  Przemyław KubinMiesiąc temu

  Dawno temu wyborcza to była fajna gazeta. Tak 15 lat temu. Teraz to rozpacz. Wyborcza wyrównana poziom do gazety polskiej. Żal.pl W każdym kraju dzieje się bard?o źle rozmowa przyrownana do treści faszystowskich. No i te nawiązanie do ojca. No slabizna .

 • Mr. Funky
  Mr. FunkyMiesiąc temu

  ...OMG, a co na to lubieżny Lolek ?🤔🤣 Pani Moniko i tak będziemy oglądać, a pismaki niech mają pożywkę 😅

 • Sabina Gromnicka
  Sabina GromnickaMiesiąc temu

  Jak ta żaba z dowcipu, została na środku i piękna, i mądra.🐸

 • Krzysztof Ciupek
  Krzysztof CiupekMiesiąc temu

  Przesłałem link do tego filmu znajomym. Nigdy wcześniej nie obejrzeli żadnego Pani podcastu. Wnioski : jest pani faszyzującą komunistką - w końcu żadna z gazet nie może się mylić. Ludzki mózg to jednak zagadka :D W każdym razie osobiście jestem zachwycony Pani pracą! Oby tak dalej, oby jak najdłużej.

 • Justyna Anna
  Justyna AnnaMiesiąc temu

  Uwielbiam Pani rozmowy. To cudowne, wspaniałe dziennikarstwo. Serdecznie dziękuję za wszystko, co Pani robi i serdecznie gratuluję tak znakomitego programu! Z ukłonami i wyrazami szacunku! Justyna

 • Jarosław Chycki
  Jarosław ChyckiMiesiąc temu

  Przecież wiemy, że GW, to ściema, by dać pani trochę autorytetu bezstronnej. Nie z nami taki nr. Niech jeszcze Urban zaatakuje, to już wogóle biała dama.

 • SΔLWΔ
  SΔLWΔMiesiąc temu

  Dwa szmatławce zaatakowały porządną dziennikarkę. To tylko dowód na to, że robi Pani dobrą robotę :) Pozdrawiam.

 • Krystof Majewski
  Krystof MajewskiMiesiąc temu

  Ja pania rozumiem i prosze robic co pani robi do tej pory chociaz rozumiem pani uczucia do pani ojca to ja osobiscie uwazam go za zbrodniarza i zdrajce , czemu dalem wyraz w paru moich komentarzach . Pa nia szanuje i podzielam pani poszukiwania platformy spolecznego porozumienia na zasadach kultury europejskiej wynikajacej z bazy na ktorej zostala zbudowana czyli chrzescijanstwa czy to sie komus podoba czy tez nie!! Natomiast tych( jak by tego nie oceniac ) faszystowskich oszolomow z Gazety Wyborczej i Gazety Polskiej ( ktorych nie da sie czytac) nalezy osmieszac tak jak to pani PIEKNIE ZROBILA!!!!!!!

 • Adrian Kosecki
  Adrian KoseckiMiesiąc temu

  Kiedy ludzie zrozumieją, że żeby wyrobić sobie opinie na jakiś temat należy wysłuchać obu stron, a nie tylko ślepo podążać za jedną.

 • Lena Hary
  Lena HaryMiesiąc temu

  Się usmialam

 • PolishCapibara
  PolishCapibaraMiesiąc temu

  Pani jest naprawdę zdolna, że udaje się pani być jednocześnie faszystką i komunistką na raz. Nie robiąc nic na rzecz obu tych ideologi.

 • Andrzej T.
  Andrzej T.Miesiąc temu

  Obłąkańcza rusofobia to jedyne co łączy Polaków różnych opcji politycznych. Panią zakwalifikowano do "ruskich" a to jst wyrok śmierci. Na pocieszenie powiem że jakieś 20% Polakow pozostaje normalnych

 • Zbigniew Karwowski
  Zbigniew KarwowskiMiesiąc temu

  Akurat tak się złożyło, że Pani ojciec był w stanie wojennym moim dowódcą. A cieszył się tak wielkim autorytetem wśród żołnierskiej braci, że była mowa o tym kiedy wizytował jednostki wojskowe rozbrajano nawet wartowników. Nawet podoba mi się to co wiąże się z zapraszaniem do studia różnych autorytetów np. dziennikarstwa. Po tym od razu wiadomo na kogo trzeba uważać. Dzięki Pani wykreśliłem z postrzegania wiele tzw. autorytetów. Domyślam się, że skrycie śmieje się Pani z nich. Za to należy się Pani podziękowanie. Osobiście uważam, że powinna się Pani odcinać od swojego ojca zdecydowanie bo z pewnością tak było kiedy wracał z pracy ( a w tym czasie byli mordowani robotnicy) brał Panią na kolana i głaskał po głowie. Dziękuję za uwagę.

 • Lucyna Żbikowska
  Lucyna ŻbikowskaMiesiąc temu

  GRATULUJE POSTAWY DIALOGU! TYLKO TAKA POSTAWA MOŻE BYĆ PEŁNA NADZIEI! O FORMACH DIALOGU WIELE NAPISANO I NIE MA CO PRZYWOŁYWAĆ CYTACJI. W PANI PROGRAMIE WIDAĆ, SŁYCHAĆ REALIZACJĘ IDEI DIALOGU ROZUMIANEJ OD STAROŻYTNOŚCI, JAKO DROGI DO POROZUMIENIA. " KTO ZBOCZY Z TEJ DROGI TO PRAWDZIWIE TRACI SENS ŻYCIA, SENS ISTNIENIA" SKUTKI BRAKU DIALOGU PODSUNĘŁY MI IDĘ WIERSZA: Lucyna Żbikowska Niecierpliwe pytania Czy są inne miasta na świecie poza miastami śmierci? Czy są takie miejsca na Globie? Gdzie kwitną maki pokoju gdzie gołębice niosą gałązki oliwne w dziobach? Gdzie nie ma dni ani wyklętych ani przeklętych! Czy są jeszcze gaje pełne świergotu ptaków, które przetrwały cywilizację śmierci? Jeżeli nie ma, Ty Boże mocą swą powołaj do życia na innej planecie miasta Miłości 1 marca 2018 r. godz. 3:00 (WIERSZ PUBLIKOWANY)

 • maro man
  maro manMiesiąc temu

  Pani Moniko, robi Pani dobrą robotę skoro kanał jest zauważalny i staje się solą w oku.

 • Mikołaj Dariusz Maćkowiak
  Mikołaj Dariusz MaćkowiakMiesiąc temu

  Pani Moniko, niech się Pani nie przejmuje tymi dwoma brukowcami - każdy świadomy obywatel wie, że robi Pani dobrą robotę, bo tylko dialog ma sens, a nie wojenki, którymi ci z "Gazety Polskiej" i ci z "Gazety Wyborczej" częstują nas wszystkich. Wszystkiego dobrego!

 • Wojciech Wojciechowski
  Wojciech WojciechowskiMiesiąc temu

  Pani program łączy Polaków jak hasło: Kurski, przeproś za brata!

 • 6Oko6Demona6
  6Oko6Demona6Miesiąc temu

  To, że gazeta Polska robi artykuły xD to wiadomo od dawna, ale podoba mi się to, że nikt nie może mieć już dziś jakichkolwiek wątpliwości, że wybiórcza jest w jakikolwiek sposób lepsza. Ten sam poziom, czytelnicy tego szajsu to takie same zakute moherowe berety, jedni mają kompleks niższości, drudzy wyższości.

 • Paulina Listos
  Paulina ListosMiesiąc temu

  Ambush marketing - podstępna zła reklama a jednakże reklama

 • Bel Cik
  Bel CikMiesiąc temu

  Genialny komentarz Pani Moniko :) brawo !!!!!!! Jak widać można być skrajna prawica i lewica w jednym 😂😂

 • Niebieski Kocur
  Niebieski KocurMiesiąc temu

  Pani Monika staje się gwiazdą ale dziennikarstwa polskiego bo zaprasza ludzi i z nimi rozmawia a nie przesłuchuje. Pozdrawiam cieplutko:)

 • Rafal Dakowicz
  Rafal DakowiczMiesiąc temu

  Pani Moniko, w jaki sposób piosenka o kwiatuszku mogłaby popularyzować faszyzm? :-) poza tym, tak trzymać i kruszyć beton braci Kurskich.

 • Maria Wikarjak-Hałas
  Maria Wikarjak-HałasMiesiąc temu

  Pieski szczekają, karawana idzie dalej...Szacunek Pani Moniko za kulturalny dialog z każdym i profesjonalne dziennikarstwo.

 • Danuta Moto G5
  Danuta Moto G5Miesiąc temu

  Żaden szanojacy się Polski dziennikarz nie pójdzie do paniJ. Oqarnijcie się ,czego szukacie chyba że kompromitacji.

 • matt brody
  matt brodyMiesiąc temu

  Moze córeczka Jenerala Jaruzelskiego zaprosi do następnego swojego programu dr.Lecha Kowalskiego aby porozmawiać o tatusiu, może tez i dobre pytania padna pod adresem towarzyszki panienki a nie tylko słodzone herbatka cieple wygodnie pogaduszki ? Podobno dr Lecha Kowalski chciałby sie spotkać z ta pana a czy ona jest gotowa ?

 • Unconditionally Guaranteed
  Unconditionally GuaranteedMiesiąc temu

  Piękne.

 • jerzy lange
  jerzy langeMiesiąc temu

  Więcej Pani programów są cool.

 • ktowje
  ktowjeMiesiąc temu

  Coś pięknego ! Czasem to chciałbym pracować w kiosku.

 • Miroslaw Dulawa
  Miroslaw DulawaMiesiąc temu

  Szacunek jest od prawa do lewa.Gratuluje.

 • tralla lla fan
  tralla lla fanMiesiąc temu

  Ciężko być córka takiego komunistycznego bydlaka??

 • Trzecia Racja
  Trzecia RacjaMiesiąc temu

  Cudowna, cudowna, CUDOWNA! I autentyczna.

 • Paweł Papiński
  Paweł PapińskiMiesiąc temu

  przyznaje parsknąłem gromkim śmiechem gdy byłem ostatnio na Lotosie... zobaczyłem na witrynie z gazetami okładkę "gazetki polskiej" .

 • hello moto
  hello motoMiesiąc temu

  Jeżeli pani ma wrogów z obydwu stron to oznacza że pani jest we własciwym miejscu. Wcześniej niewiele słyszałem o córce generała ale nagłówki tych śmiesznych gazetek tylko skłoniły mnie do subskrypcji pani kanału. Pozdrawiam

 • Michał Graciak
  Michał GraciakMiesiąc temu

  Oglądałem kilka rozmów z Pani udziałem - były to rozmowy ciekawe, twórcze i fajnie się ich słuchało. Wydaje mi się, że redaktorzy obu tych gazet nieco odlecieli w kosmos. Nasuwa mi się wniosek, że każdy wyciąga wnioski takie jakie sam chce wyciągnąć i zawsze znajdzie coś co potwierdzi jego tezę. Ze zdolność słuchania i dialogu mocno zanika. Życzę powodzenia w dalszej pracy.

 • Andrzej Klimek
  Andrzej KlimekMiesiąc temu

  Klakierka nie przejdzie! GW i GP do piachu :-)

 • Chcemy latać
  Chcemy lataćMiesiąc temu

  Gratulacje

 • Maciek S
  Maciek SMiesiąc temu

  Proszę zaprosić Michnika.

 • HELL-NEST
  HELL-NESTMiesiąc temu

  No i Pani Moniko, jako wnuk Solidarnościowców oraz z drugiej strony wnuk członka KW Wielkopolski uważam, że jest Pani świetna. Praca świetna i wyznaczająca kanony dziennikarstwa, zachęcam niniejszym do wspierania Pani Moniki Jaruzelskiej :)

 • eldo ka
  eldo kaMiesiąc temu

  Śmiechu warte! Pani Moniko, jak to mówią: "psy szczekają, karawana jedzie dalej"

 • Mariusz Szwajc
  Mariusz SzwajcMiesiąc temu

  Proszę się trzymać Pani Moniko!

 • wanda j
  wanda jMiesiąc temu

  Te gazety zawsze były i będą miernotami. Nie ma juź prawdziwych, mądrych redaktorów ale za to są, kto? Sama nie wiem jak to tałatajstwo nazwać. Gratuluję Pani świetnych programów☺

 • pawbe
  pawbeMiesiąc temu

  Niezłomni hejterzy. To dobre było.

 • Let's Go Champ
  Let's Go ChampMiesiąc temu

  Gazeta Polska ma tyle wspólnego z polskością co PiS z prawem i sprawiedliwością.

 • pawel bastkowski
  pawel bastkowskiMiesiąc temu

  Dialog . Tak . Gratuluje . Pozdrawiamy z nad Jeziora Omulew .

 • atexxoo
  atexxooMiesiąc temu

  Top zaoranie tego szamba :)

 • Grzegorz Krol
  Grzegorz KrolMiesiąc temu

  Jeżeli te dwa szmatławce z obu stron tzw. sceny politycznej się na Panią uwzięły, to jest to najlepsza rekomendacja jaka mogła Panią spotkać 😁 Pozdrawiam i proszę nie ustawać w przywracaniu normalności do debaty publicznej.

 • TheRobactwo
  TheRobactwoMiesiąc temu

  Bardzo dobrze. Jeśli swędzi i jednych i drugich, to znaczy, że coś we wszechświecie poszło dobrze

 • paskuda1975
  paskuda1975Miesiąc temu

  Hahah ale śmieszni ludkowe , musiała im Pani niezłego bałaganu w piaskownicy narobić , i baaaardzo dobrze , może się w końcu zaczną od Pani uczyć jak być dobrym rozmówcą i dziennikarzem ?

 • Janek J
  Janek JMiesiąc temu

  Przeczytałem nagłówek i już się przestraszyłem, że wprowadza Pani stan wojenny... ufffff... Tak poza tym to gratuluję dobrej prasy i ciekawych programów. Wiem, że nie jest Pani dziennikarką i sama Pani nie ma jak takiego tematu poruszyć, ale może jakiś gość by się przytrafił, który na chłodno przybliżyłby ogółowi sylwetkę Pani Jolanty Brzeskiej... Może na podstawie przypadku tego morderstwa, da się opisać konstrukcje pewnych mechanizmów, które na przestrzeni lat marginalizują niewygodne zbrodnie. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluję jakże cennej krytyki.

 • Margo D.
  Margo D.Miesiąc temu

  Gratulacje, to raczej sukces.

 • Remigiusz Brojewski
  Remigiusz BrojewskiMiesiąc temu

  Pani Moniko! Gratuluję i cieszę się, że jest Pani ponad tym wszystkim. Nie będę się wypowiadał na temat GW GP , bo ich nie czytam (kiedyś czytałem), ale jedna z nich upadła tak nisko, że szkoda czasu i pieniędzy by je kupić (prenumerować) i czytać. Cieszę się, że krocz

 • Remigiusz Brojewski

  Remigiusz Brojewski

  Miesiąc temu

  W czasach PRL-u bywały gazety nazywane w środowisku wojskowym "szmatławcami". Do nich należał m. in. ŻW, który przymusowo trzeba było prenumerować (nie pamiętam, czy bezpłatnie). Przydawały się , bo wówczas był ogromny niedobór papieru toaletowego. Dostawało się go w zamian za odstawioną makulaturę. Zbierałem te makulaturę "na święta". Gości miałem! To były czasy! Z tego co Pani prezentuje widzę, że szmatławce nie zniknęły. Są! Jak najbardziej!

 • Paulina Violina
  Paulina ViolinaMiesiąc temu

  Słychać wycie ? Znakomicie ! 😁

 • Krystian
  KrystianMiesiąc temu

  Pani Moniko, proszę robić swoje!! Przyznam, ze początkowo byłem sceptyczny (tak tak, córka Jaruzelskiego)... a teraz bardzo chciałbym, żeby pojawiło się jak najwiecej dziennikarzy, dla których dialog będzie tak samo ważny. Pozdrawiam;)

 • wikingagresor
  wikingagresorMiesiąc temu

  Cytujac klasyka polskiej piosenki: ..."Zwalali pomniki i rwali bruk - Ten z nami! Ten przeciw nam! Kto sam, ten nasz najgorszy wróg! A śpiewak także był sam... "

 • flampard30
  flampard30Miesiąc temu

  Pani Moniko, pytanie kierowana ciekawością. Ojciec był stoikiem? Wiem, że w słynnym wystąpieniu padł cytat z Marka Aureliusza (o kropli w morzu). Miał jakieś rytuały?

 • Pjetkie
  PjetkieMiesiąc temu

  Brawo! To znaczy, że dobrze Pani robi swoją pracę :D

 • janiktinny
  janiktinnyMiesiąc temu

  Gratulacje. : ))

 • Szymon L.
  Szymon L.Miesiąc temu

  Dziel i rządź - Pani Prezydent, jeszcze bokiem im wyjdzie kłócenie naszego narodu.

 • Państwo Piesto
  Państwo PiestoMiesiąc temu

  Gratuluję i zazdroszczę.

 • Madame
  MadameMiesiąc temu

  Wszyscy co siedza na Y T w Polsce i tak sobie gadaja to nie wiem dlaczego tak ksiazkami sie obkladaja . ! 😷

 • m ar
  m arMiesiąc temu

  Prowokacja... wrogow. Z drugiej strony gratuluje cierpliwosci...

 • tomasz kowalski
  tomasz kowalskiMiesiąc temu

  Pani jest spoko.

 • Michał Szczurowski
  Michał SzczurowskiMiesiąc temu

  Jest pani moim autorytetem, chociaż z politycznej bajki jesteśmy zupełnie innej. A może nie do końca aż takiej innej

 • 4MakarsThe
  4MakarsTheMiesiąc temu

  Atak propagandystów na dziennikarza - to wszystko

 • Alina Borowczak
  Alina BorowczakMiesiąc temu

  Jest Pani dzielna.Podziwiam .

 • Kruczek
  KruczekMiesiąc temu

  PIS=PO TVN=TVP

 • ryssszard
  ryssszardMiesiąc temu

  W całej tej spirali nienawiści i podejrzliwości, Pani głos jest jedynym głosem rozsądku na tym polu wojenki polsko - polskiej i to Pani daje tę nadzieję, że kiedyś może się to wreszcie skończy. Dziękuję za pani materiały.

 • Kanal5909
  Kanal5909Miesiąc temu

  Świat jest czarno-biały gdy się na niego patrzy z daleka. Gdy spojrzeć z bliska, okazuje się że jest wiele odcieni szarości. Kto nie prymitywizuje rzeczywistości ten jest skazany na porażkę, bo ludzie w dobie facebooka nie potrafią utrzymać koncentracji dłużej niż 30 sekund, a politycy na wypowiedź i tak w telewizji mają niewiele więcej czasu. Sadzą więc największe banały, uproszczenia, operują stereotypami. Pani daje się gościom wypowiedzieć, zaprezentować swoje poglądy i to już jest problem.

 • Eviqa Bear
  Eviqa BearMiesiąc temu

  Kto za tym wszystkim stoi? Kto zmierza ku konfrontacji?

 • ZOOM - Zaraz Obejrzycie Odwiedzane Miejsca
  ZOOM - Zaraz Obejrzycie Odwiedzane MiejscaMiesiąc temu

  Ktoś mądry powiedział - "skoro dla Żydów jesteś antysemitą, a dla antysemitów Żydem to z Tobą jest wszystko w porządku". Porównanie być może nie do końca na miejscu, ale skoro jest krytyka ze strony tych obu środowisk to znaczy że pani prowadzi świetny materiał. Obie gazety na podpałkę a panią oglądać i słuchać. Pani Moniko - pani nie da się nie szanować!

 • Elżbieta Mierzwiak
  Elżbieta MierzwiakMiesiąc temu

  Tak jest Pani Moniko !Działamy dalej!!!

 • ProjectSmith
  ProjectSmithMiesiąc temu

  Pani Monika będzie dla mnie wiarygodna dopiero po konfrontacji z Panem Lechem Kowalskim.

 • ProjectSmith

  ProjectSmith

  Miesiąc temu

  @Agnieszka B Tak, dokładnie o tego. :) Bardzo mądry człowiek, ma niesamowitą wiedzę bo właśnie pracował w LWP aż go wyjebali.

 • Agnieszka B

  Agnieszka B

  Miesiąc temu

  Rozumiem, że chodzi o podpułkownika LWP Lecha Kowalskiego, absolwenta Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego, członka PZPR (1973-1990). Do 1990 był sługusem Jaruzelskiego, a teraz jest sługusem PiSu. Jedno się nie zmieniło, cały czas działa w pionie propagandy, a z tego co wiem, Pani Monika do żadnej partii nie należała, a rodziców się nie wybiera.

 • najmys
  najmysMiesiąc temu

  Aż Pani chrypy dostała od tych wiatrów z komunistycznego wschodu i nazistowskiego zachodu :)

 • paw wrob
  paw wrobMiesiąc temu

  To najlepiej świadczy że jest pani w dobrym miejscu wraz z redaktorem Mazurkiem.Pozdrawiam

 • paw wrob

  paw wrob

  Miesiąc temu

  Dzięki

 • Sebastian Jurowicz
  Sebastian JurowiczMiesiąc temu

  Zabieg ze strony Pani Jaruzelskiej i gazety wyborczej .. tzw. Ocieplanie wizerunku nazwiska . Gratulacje Pani Moniko, wychodzi to Pani bez błędnie :). Jako że jestem obiektywny , muszę wskazać , że od strony dziennikarskiej jest Pani dobra .

 • Matat66pl Krzysztof
  Matat66pl KrzysztofMiesiąc temu

  szacunek dla Pani a szmatławce nie czytam ,pozdrawiam

 • Zuzanna Kuźmierowska
  Zuzanna KuźmierowskaMiesiąc temu

  Świetnie Pani potrafi obrócić hejt w bardzo subtelny żart :)

 • Navarôth Ravenheart
  Navarôth RavenheartMiesiąc temu

  Ja tam jestem radykalnym prawakiem, a bardzo Pani program szanuję. Za rzetelne dziennikarstwo i kulturę osobistą.

 • Ganbrat
  GanbratMiesiąc temu

  Pani Moniko, gry komputerowe mnie nauczyły że jeżeli nie spotykam na swojej drodze przeciwników to znaczy że idę w złą stronę. Pozdrawiam serdecznie

 • DentargPL
  DentargPLMiesiąc temu

  Ja tam mam zawsze mieszane uczucia oglądając panią Monikę. Niby dzieci nie są winne za czyny swoich rodziców, ale jeśli jednak czerpią z tych czynów coś dla siebie to już pewien dysonans czuję ...

 • Aaron Stein
  Aaron SteinMiesiąc temu

  Gazetki siebie warte.

 • Bizon Bizonski
  Bizon BizonskiMiesiąc temu

  Bleeeeeeeeeeeeeeeeeee

 • zagaj00
  zagaj00Miesiąc temu

  Gratuluję! Można Panią lubić albo nie lubić, ale nie można przejść koło Pani obojętnie.

 • Piotr Skalski
  Piotr SkalskiMiesiąc temu

  GRATULUJEMY TAK WIELKIEGO OSIAGNIECIA

 • iwo gajda
  iwo gajdaMiesiąc temu

  "Kto nie przejdzie przez bramę Miłosierdzia Bożego będzie musiał przejść przez bramę Sprawiedliwości Bożej!!!" (z Dzienników Alicji Lenczewkiej)

 • iwo gajda
  iwo gajdaMiesiąc temu

  "Nie znajdzie ludzkość uspokojenia dopóki nie zwróci się z ufnością do Miłosierdzia Mojego!!!" (z Dzienniczka św. Faustyny Kowalskiej)

 • Jarek Bulski
  Jarek BulskiMiesiąc temu

  Uwiera ich Pani działalność, bo na jej tle widać, że są propagandystami - a nie dziennikarzami. Otwartość? Chęć zrozumienia różnych punktów widzenia? Dialog??!! Ciarki chodzą im po plecach na samą myśl... Przecież to grzechy przeciwko jedynej prawdzie i wytyczonej słusznej linii.

 • Wiktor Płonka
  Wiktor PłonkaMiesiąc temu

  Monika Jaruzelska - główny ideolog radykalnego centryzmu xD

 • As SAS
  As SASMiesiąc temu

  Pani Moniko, obie gazety przekazują swoim czytelnikom prawdę ale zgodnie z góralska teorią poznania wg ks. Tischnera jest to to prawda trzecia ;-) Oby w tym kraju pojawiło się więcej dziennikarzy którzy tak jak Pani nie będą stosować cenzury i dawać możliwość wypowiedzenia się gościom bez przerywania. Pozdrawiam

 • Monika J.
  Monika J.Miesiąc temu

  Pani Monliko,nie jestem ani z prawa,ani z lewa.Mysle,że siedzę gdzieś posrodku.Ale zachować się tak spokojnie i kulturalnie,jak Pani to malo (ja bym nie potrafiła)kto umie.Klasa👍😃💝

Kolejny