Pacjenci szpitala w Poznaniu: W nocy jesteśmy sami. Ludzie umierają (UWAGA! TVN)

"Umieralnia", tak o jednym z oddziałów covidowych szpitala miejskiego w Poznaniu mówią pacjenci. - Zostawia się ludzi na całą noc i nie wolno nikomu wciskać przycisków alarmowych. Chorzy umierają, mimo wołania i krzyków - usłyszeliśmy.
Więcej reportaży tutaj: uwaga.tvn.pl/uwaga
Oglądaj UWAGĘ! codziennie. Pn - pt g. 19.50. Sb-nd 19.45.
Subskrybuj: plclip.info
Skontaktuj się z nami: plclip.info/show/rIGL1GjWnqWVrII/wideo

Komentarze

 • Mariola Kuryłło
  Mariola Kuryłło59 sekund temu

  Horror

 • Paweł Starczewski
  Paweł Starczewski2 godzin temu

  Myślałem że "służba zdrowia" i "system ubezpieczeń społecznych" umrą śmiercią naturalną, a tu zdycha na cov19 rozpętanego politycznie. Czy lekarze będą mieli możliwość leczenia ludzi?

 • Mona Liza
  Mona Liza2 godzin temu

  Wstyd mordercy

 • Alicja Tkaczuk
  Alicja Tkaczuk4 godzin temu

  Ciesze sie,ze mieszkam teraz w holandii i tu sie lecze a opieka medyczna jest super!

 • MsGrzesiek10
  MsGrzesiek109 godzin temu

  A w TV dalej będą nawijać że sa bardzo duże plusy bo zakażeń coraz mniej tylko po to by uspokoić ciemnote ..

 • Bolek Bolek
  Bolek Bolek10 godzin temu

  Wystarczy wejść w opinie o tym śpi talu nic dobrego.

 • niduoe stre
  niduoe stre11 godzin temu

  Boże, co to się dzieje w tych szpitalach...

 • EMILIANzsw
  EMILIANzsw15 godzin temu

  Co za syf..... wstyd mieszkać w takim kraju.....

 • Łukasz S.
  Łukasz S.22 godzin temu

  plclip.info/show/h6Bo1GfGjbKyrpg/wideo Minuta 4:49 widać napis: SALA CHORYCH i pokój w szpitalu. Jak wygląda koronawirus Covid-19 w szpitalach - szokująca relacja z zachodniej Polski zakażeni koronawirusem, walka z koronawirusem, koronawirus szpital, koronawirus w Polsce, przeszli koronawirus, koronawirus poradnik, test na covid-19, walka z epidemią.

 • Alojz Ss
  Alojz SsDzień temu

  Juz wiem z kąd taka umieralność na C19

 • niduoe stre

  niduoe stre

  11 godzin temu

  do użycia , mimo że oni nie wiedzą , jakie są jej niekorzystne działania na organizm , efekty tegoż będą monitorować po zaszczepieniu ludzi ...to są słowa lekarza (❓❓) , który

 • Barbara Kowalska
  Barbara KowalskaDzień temu

  Boże do czego to doszło 😬 pielęgniarki a pielęgniarki lekarze a lekarze i podwyszki chcą tragedia poprostu tragedia 😡

 • Ursula Kubica
  Ursula KubicaDzień temu

  To nie jest napewno zadna fikcja- czyli film.To jest rzeczywistosc! Dokladnie osoby w pewnej rodzinie przezyly smierc bliskiego, do ktörego personel cala noc nie przyszedl, pomimo ciezkiego stanu i wielokrotnych prösb m.inn. za pomoca dzwonka !!!. Polska sluzba zdrowia nie byla chyba nigdy az tak zdemoralizowana? Nie mozna znalezc slöw na to upodlenie! Wstyd, hanba i zbrodnia! Za to powinno sie tych ludzi karac, bo wykraczaja przeciw najwyzszemu dobru : ZYCIU I ZDROWIU ! Swiadomie!!! I to jako medycy !!! A i Ci, ktörzy sie do tego przyczyniaja i toleruja to, zasluguja takze na potepienie i ciezkie kary !!! Inaczej nie naucza sie, bo poczucie odpowiedzialnosci za tych im " pod opieke POWIERZONYCH" juz dawno zatracili !!!

 • Ella Bella
  Ella BellaDzień temu

  To jest szpital!!!!! czy mordownia ludzi ‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️ WSTYD I HANBA‼️‼️‼️‼️‼️‼️

 • Marwil
  MarwilDzień temu

  Coś ta konferencja video zbyt dobrej jakości bez szumów, lagów, bijących klatek....podejrzane. Wygląda jakby nagrane i zmontowane.

 • Doti Lux
  Doti LuxDzień temu

  Jestem wstrząśnięta po obejrzeniu tego filmu, bo niedawno rozmawiałam z koleżanką ze Świdnicy, której umarła mama. Miała problemy z sercem i trafiła do szpitala, wykonano jakąś operacje. Po tygodniu stwierdzono u niej koronawirusa, z ledwością rozmawiała, była kompletnie osłabiona, ale zdążyła opowiedzieć jak pielęgniarki urządziły sobie jakąś imprezę i nie reagują na wołanie. W pierwszym momencie jej nie wierzyłam ale później pomyślałam sobie, że faktycznie... teraz kiedy nie ma odwiedzin czują się bezkarne. Niestety już nie żyje, więc nic więcej się nie dowiemy :( W kostnicy nie pozwolono obejrzeć jej ciała. Dziwne, wszystko dziwne hmm...

 • Łukasz w
  Łukasz w2 dni temu

  I tego chciałeś Kaczyński żeby ludzie wzdychali i to jest lepsza twoja zmiana mam nadzieję że Bóg cie za to rozliczy

 • 53 57
  53 572 dni temu

  polska służba zdrowia to sluzba ale chyba domom pogrzebowym

 • Mateusz Zawada
  Mateusz Zawada2 dni temu

  PROPAGANDA POLSKI WALCZ

 • Michał Michał
  Michał Michał2 dni temu

  "Saturacja spadł do zera" 😂😂😂 to chyba trup nieuku

 • Paula KB
  Paula KB2 dni temu

  Brak lekarzy i pielęgniarek! To było do przewidzenia już lata temu. Absolutnie żadna partia nie zabrała się za to co jest najważniejsze! Nawet nie pomyśleli-że kiedyś sami będą potrzebować pomocy. Rzucili 500+ jak resztki ze stołu i mają ubaw. Służba zdrowia niestety jest już nie do podniesienia!

 • TO MMM
  TO MMM2 dni temu

  To nie tylko w Poznaniu

 • Kamila Vicentini
  Kamila Vicentini2 dni temu

  JA JESTEM PRZERAŻONA TO JEST NIE NORMALNE ...

 • Przemysław W
  Przemysław W2 dni temu

  Juz wiadomo skąd duże liczby zgonów

 • Krzysztof Danielski
  Krzysztof Danielski2 dni temu

  To dlatego nie wolno już mówić o służbie zdrowia tylko o ochronie...

 • Galeria 365
  Galeria 3652 dni temu

  www.koronawiruswpigulce.pl - wypowiedzi niezależnych profesorów i lekarzy na temat epidemii. Ocenzurowane filmy, niewygodne fakty. Wyłącz tv, włącz myślenie.

 • Barbara Zebrowska
  Barbara Zebrowska2 dni temu

  Oglądałam wywiad w telewizji niemieckiej RZĄDOWEJ‼️‼️‼️ ( pr.II ) , gdzie profesor (❓) wypowiadał się otwarcie na temat szczepionki 666, że jest dopuszczona w trybie awaryjnym do użycia , mimo że oni nie wiedzą , jakie są jej niekorzystne działania na organizm , efekty tegoż będą monitorować po zaszczepieniu ludzi ...to są słowa lekarza (❓❓) , który absolutnie nie krył się z tym , to jest PUBLICZNA TELEWIZJA , którą słuchają miliony , jaka jest reakcja ludzi z wypranym mózgiem , prawdopodobnie żadna i czekają na cudotwórczą „szczepionkę” 💉💀

 • soinu foig
  soinu foig2 dni temu

  Boże to jest przerażające 🙁🙁🙁🙁 niech ktos im pomoże proszę !

 • Michal Szablonow
  Michal Szablonow2 dni temu

  Do wszystkich 1 263 487 oglądających - materiał wygląda na zmanipulowany, brodaty (bart staszewski?) kręci rzekomo w nocy, a za oknami jest dzień ;) przyjrzyjcie się dokładnie, to daje do myślenia, że cała reszta teżniewiarygodna ... i cały misterny, politycznie kompromitujący plan TVN w pi*du! (podziękowanie dla DużegoBucha za spostrzegawczość)

 • Rafał Micoko
  Rafał Micoko2 dni temu

  Lakarze i pielegniarki wywalczyly podwyzki. A teraz nagle ich brakuje ? Przed pandemia w nocy byly. Teraz nie ma personelu?

 • Michal Szablonow
  Michal Szablonow2 dni temu

  Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia podlega władzom samorządowym Poznania. Podziękujmy raz jeszcze tłumom na ulicach mimo obostrzeń, oraz przezydentowi miasta Poznania - Panu Jaśkowiakowi z PO (I piętro, sekretariat pokój 108, tel. 61 646 33 44, email: prezydent@um.poznan.pl), a tutaj kontakt do rzecznika szpitala staszek.rusek@szpital-strusia.poznan.pl ... TVN liczyło tylko na tanią sensację, hucpę i wizerunkowy atak, a tu trzeba działać!

 • soinu foig

  soinu foig

  2 dni temu

  4 miliardy na TVP kilka tys kościołów 300 szpitali żal dalej idźcie ciemna maso głosować na PiS

 • Michal Szablonow
  Michal Szablonow2 dni temu

  Jak widać kto zamieścił - "Uwaga! TVN", to już taki materiał śmierdzi na kilometr !!!!!!!! Pamiętamy ustawki TVN z "nazistami w lesie", ustawkę TVN z facetem, który kładł się na ulicy rzekomo pobity przez policję, ustawkę TVN z operatorami podrzucającymi butelki na śmietniku by je potem sfilmować, i wiele innych. TVN nie jest stacją informacyjną, jest telewizyjnym tabloidem, kreuje rzeczywistość alternatywną, żyje z manipulacji, w niej się wyspecjalizował do perfekcji, a ludzie którzy dali się ogłupić i bojkotują TVP, dali się de facto odciąć od informacji !!! Generalnie nie jest łatwo, mamy pandemię, szpitale pełne, personel walczy 24h/dobę, i majstrowanie obrazem/dźwiękiem tak by ich obśmiać lub krytykować jest conajmniej niegodziwe. Tymczasem femi-furatiatki z wulgaryzmami na pyskach, i błyskawicami w awatarach, właśnie na wezwanie TVN i opozycji chcą "obalać" rząd tłocząc się (par excellance) na ulicach .... dziękujemy TVN i opozycji za podtrzymywanie pandemii w kraju. Teraz TVN buduje dramaturgię, oczywiście obarczając za wszystko ... rząd ;) i podległe mu placówki. Kolejna ustawka ? Która to już ??? 1. Czy to szpital wojewódzki, a może podległy prezydentowi Poznania, bo jeśli to drugie to możemy podziękować władzom samorządowym/opozycyjnym, a takich niektórzy chcieli widzieć jako włodarzy całego państwa, zgroza i niedoczekanie! 2. Dlaczego komentujący brodacz (wygląda jak bart staszewski) tak spokojnie przechodzi, nie pomoże, i głupawo się odzywa do człowieka na podłodze, sam nie wygląda na przejętego jego losem, raczej kręci swój materiał i ma starca w d*pie? Coś jest nie tak. 3. "Halo pomocy" to może być podkład zmajstrowany w studio, obrazek faceta na podłodze może być zaczerpnięty z innego miejca i czasu. Takie deicinne tricki TVN ma opracowane. 4. Jak słusznie ludzie zauważają w komentarzach pod filmem, jeżeli to faktyczna sytuacja, czy została zgłoszona do prokuratury ? czy raczej nie, bo jakżeby, skoro to kolejna fikcja wyprodukowana przez TVN ? 5. I może manipulację TVN należałoby zgłosić do prokuratury, i włączyć do materiału dowodowego odbierając tej stacji raz na zawsze koncesję na psucie krwi Polakom, napuszczanie jednych na drugich, obsr*wanie wizerunku naszego kraju za granicą i dostarczanie fikcyjnych dowodów na wyssany z holenderskiej d*py problem "praworządności". Dziękuję za uwagę. Wszystko w temacie. Zachęcam internautów do analizowania filmu pod kątem technicznym, a wszystkich bez wyjątku do noszenia maseczek, higieny i dystansu społecznego (o tym wciąż w TVP, a TVN ma w d*pie).

 • Agnes Rej
  Agnes Rej2 dni temu

  Moja babcia bylam 3 tyg w szpitalu w lomzy i ani razu jej nie umyli rece to miala czarne nogi tez masakra tylek odpazony!! karmili przez kroplowke bo babcia jest po dwoch wylewach i ma aichalmera !! Nie moze chodzic itd no zesz kur... mac !!

 • Tomekemgeoka drabka
  Tomekemgeoka drabka2 dni temu

  www.psychodelicznystolarz.pl/?page_id=1040

 • bszosa
  bszosa2 dni temu

  Moja mama była w tym szpitalu z zapaleniem płuc i pęcherza. Lekarze, nie wiem jakim cudem, leczyli jedynie to zapalenie pęcherza. Jak jeździłem do niej to częste były w tym szpitalu wędrówki do kostnicy (której drzwi były przy poczekalni). Co do pobytu mojej mamy, jedna z lekarek w ogóle nie szanowała mojej mamy, raz nawet weszła ona i jej koleżanka i powiedziała „patrz jaka młoda a do jakiego stanu się doprowadziła”. Jak dostawała dreszczy od temperatury i wołała siostrę, żeby jej tę temperaturę zmierzyła, ta powiedziała, że to 37 stopni, po czym zaczęli ją obkładać lodem. Mama nie była sama w stanie sama ustać na nogach, potrzebowała pomocy, aby dojść do toalety, nikt nie chciał jej pomóc w tym, pacjentka obok, która wypróżniała się tak, jak leżała, często jak zrobiła to w nocy, to do rana czekała z tym. Inna sytuacja, o której mama mówi przez śmiech trochę, a pokazuje jedynie poziom obsługi tam: raz do jej pokoju wszedł doktor, którego nigdy przedtem ani potem nie widziała na oczy, zadał jej kilka pytań ze sfery łóżkowej i wyszedł. Leżała w tym szpitalu miesiąc czasu, z wizyty na wizytę było z nią gorzej, miałem 15 lat jak widziałem jak kona, często nie umiałem powstrzymać przy niej łez. W pewnym momencie została przewieziona, do szpitala na ulicy Samarzewskiego. Okazało się, że nieleczone zapalenie płuc spowodowało ropniem. Miała tego na tyle sporo, że pod koniec kuracji nie miali się jej już gdzie wkłuwać. Dowiedziałem się tylko, że jak w tym drugim szpitalu stan mamy się ustabilizował, to lekarze jej powiedzieli, że gdyby weekend tam jeszcze została, to poniedziałku by nie dożyła. Koniec końców mama żyje, ma się dobrze, a szpital Strusia omijamy szerokim łukiem.

 • Agnieszka M
  Agnieszka M2 dni temu

  Trzydzieści lat temu gdy nie było odwiedzin w szpitalach też tak było.

 • Sylwia Mikulska
  Sylwia Mikulska2 dni temu

  Co za bzdury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Iwona Gabrys
  Iwona Gabrys2 dni temu

  Matko jedyna co oni robią. Wyłączcie dziadkom telewizje bo ci ludzie zginą upodleni.

 • Staszek Grzybek
  Staszek Grzybek2 dni temu

  Mordercy

 • k3vlar
  k3vlar3 dni temu

  Niech wojsko przejmie szpitale i będzie spokój

 • LazyDay88
  LazyDay883 dni temu

  Państwo z przemoczonego kartonu.

 • Anna Tyszka
  Anna Tyszka3 dni temu

  Tak jest w calej europie, oni robia de populace starych. Takiego leokaustu nigdy nie bylo. Czy Bug tego nie widzi.?lekarze to zwykli platni m,........

 • Mar Mark
  Mar Mark3 dni temu

  Raczej powinien sie nazywac , Imienia jozefa Stalina , 250pln za godzine maja , tylko za co ?. Nie dosc ze w polsce lekarze to dno , i imbecyle, to jeszcze szlital pusty , to gdzie te nieuki lekarskie wtedy sa ?.

 • won spierdalc
  won spierdalc3 dni temu

  NOŚCIE MASKI PACANY OD TEGO SIĘ NIE ZDYCHA

 • Eskimos 69
  Eskimos 693 dni temu

  Za nagrywanie smartfonem pionowo, powinna być kara śmierci...

 • eniek geniu
  eniek geniu3 dni temu

  4 miliardy na TVP kilka tys kościołów 300 szpitali żal dalej idźcie ciemna maso głosować na PiS

 • Dalej Lama
  Dalej Lama3 dni temu

  Przykro mi, że jesteście sami, ale mogę was pocieszyć wiadomością, że HEY, ludzie też się RODZĄ LMAO ;D

 • Art Bydzia
  Art Bydzia3 dni temu

  problem jest globalny a te nasze sejmowe łajzy tylko wykonują z góry określone zadania i robią dobrą minę do złej gry.

 • soinhu foitu
  soinhu foitu3 dni temu

  Jestem 4 dzień na kwarantannie, nikt mnie nie sprawdza, nikt nie dzwoni, to jest jeden wielki pic na wodę...

 • Bogdan Keler
  Bogdan Keler3 dni temu

  Kochani moi zacznijcie kochać swoich rodziców, odwiedzajcie ich w szpitalach niech lekarze widzą, że nie są śmieciami porzuconymi przez rodzinę, nie żądajcie dla nich kary śmierci wykonywanej przez eutanazję - wtedy lekarze widząc, że nie pozwolicie rodziców źle traktować przestaną to robić. Pracuję w bardzo dobrze dofinansowanym prywatnym domu tzw. "Spokojnej starości" gdzie rodziny płacą 3.500 - 5000 tyś. zł miesięcznie od osoby ale i tam się zdarza, że opiekunki zwracają się szczególnie do starszych niedołężnych pensjonariuszek słowami: " podnoś kurwo tą obsraną dupę bo cię dźwigań nie będę". Szczególnie kobiety wobec siebie nawzajem w tym okrucieństwie brylują. Zmierzam tą pisanin do tego, że nawet zarabiane duże pieniądze nie wzbudzą w nas empatii, współczucia, ludzkiego serca, i jeśli dziecko nie kocha i nie okazuje w widoczny sposób szacunku rodzicowi to obcy widząc to będzie TWOJĄ matkę jak szmatę traktował bo TY mu pokazałeś jak ma to robić. Gorąco pozdrawiam

 • Adam Bizi
  Adam Bizi3 dni temu

  No to medykom oklaski .......

 • BiAłE cOś StUdiO
  BiAłE cOś StUdiO3 dni temu

  PROPAGANDA

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  3 dni temu

  jakie to zarobione , dyżuru po 30 godzin a połowa to przespana , albo co innego . To samo po przychodniach , z premedytacją nie odbierane telefony w rejestracji , sam byłem

 • Heythrop Memories
  Heythrop Memories3 dni temu

  W 'KATOLICKIEJ POLSCE' KOSZMAR. WSTYD. KARAC DRANI DYSCIPLINARKA ZAMIAST W LAPE.

 • MURAT SEYİTHALİLOGLU
  MURAT SEYİTHALİLOGLU3 dni temu

  plclip.info/show/Y6hqmmWtpYDcsJw/wideo

 • Andrzej Paje
  Andrzej Paje3 dni temu

  TVN i prawda 😀

 • Łu kasz
  Łu kasz3 dni temu

  Hahaha ciekawe jak tam wszedłeś panie redaktorku 🤣 coś czuję że to kamera akcja 🤣

 • sebastian krajewski
  sebastian krajewski3 dni temu

  Lekarze wszyscy prawie jak inni skorumpowane bydlaki macie chyba funkcyjny srovid kawkę se pijecie i biurach piepszycie szkoda ze was nie nagralem jak przyjmującej pacjentów na pokaz w swoich wdziankach i miasteczkach na pokaz potm se sciagacie i kawkę pijecie tam gdzie bylem zadnych pacjentów i przepelnionych sal niebylo parę osób na krzyż wstyd chanba siejecie dezinformacje bydlaki Mengele jak ta skorumpowana tel.cala i Rządy politycy przekupni na calym swiecie wam jest wygodnie nic nie robic brać mamone i nikogo nie leczyć ale zato prywatnie za kasiore to przyjmującie zeby was Wszystkich skorumpowanych bydlakow pokaralo

 • Mat eusz
  Mat eusz4 dni temu

  Lekarze i pielegniarki już przed covidem alarmowali o braki w personelu, jeżeli pielęgniarka do tej pory zajmowała się 15 łóżkami (co już było przesadą) a teraz zajmuje się 35 łóżkami to nic dziwnego, że tak to wygląda. Dostawić łóżka do żaden problem ale ludzi nie sklonują. Jak ktoś twierdzi, że to wina personelu to po prostu nie ma wyobraźni i myśli jak dziecko

 • Wioletta Lubowska
  Wioletta Lubowska4 dni temu

  A czego się można lepszego spodziewać. We wszystkich kowidiwych szpitalach jest podobnie. Tam nie ma kto pracować. Kto mógł już stamtad odejść już odszedł. Ale mydli się ludziom oczy szpitalem narodowym. Jedno jest pewne, nie dość że pacjenci w kowidiwych szpitalach umierają, to jeszcze do tego umierają w straszliwych warunkach i bez możliwości pożegnania się z najbliższymi! To jest największą zbrodnia, tych którzy rozpętali to piekło.

 • Natalka Kościelniak
  Natalka Kościelniak4 dni temu

  Ten kraj to jakiś nieśmieszny żart :). Zaniedługo inne kraje będą nas palcami wytykać. Żeby tak traktować ludzi...

 • Pawlo Pawlo
  Pawlo Pawlo4 dni temu

  A ludzie siedzą i pierdla zamiast wziąść się za tych konowalow, jeszcze im płacą bonusy. Na szubienice z dziada.i na każdym rynku szubienica.

 • Wiesław M
  Wiesław M4 dni temu

  Przecież to ustawka jak nagrał film na oddziale gdzie nikogo nie wpuszczają

 • Wiesław M

  Wiesław M

  3 dni temu

  @LazyDay88 wystarczy że ty się zastanawiasz i jadem jedziesz.

 • LazyDay88

  LazyDay88

  3 dni temu

  ustawa bo tak w TVP Ci powiedzieli? Zastanów się nad sobą troche.

 • Wiesław M

  Wiesław M

  3 dni temu

  @Pepe Peace poszedłbyś na oddział kowidowy kręcić film chyba życie ci niemiłe.

 • Pepe Peace

  Pepe Peace

  4 dni temu

  jak mają nie wpuszczać jak na noc poszli na chatę

 • Agata D
  Agata D4 dni temu

  W stanach to samo plclip.info/show/dWmMt62ZqIbSonI/wideo

 • Agata D
  Agata D4 dni temu

  A tak w USA plclip.info/show/dWmMt62ZqIbSonI/wideo

 • Killer PL lul
  Killer PL lul4 dni temu

  jeszcze raz Morawiecki powie że nasza służba zdrowia jest w dobrej kondycji

 • Michał D.
  Michał D.4 dni temu

  plclip.info/show/ZZ-Kwo7Eo4zHj2E/wideo obejrzyjcie sobie a potem poczytajcie ile mamy masztów 5g w polsce i od kiedy do tego dodać że tak jak we wspominanym filmie jest mowa o przekształcaniu stadionów i przygotowań ich na nadejście "chorych" u nas jest to samo.

 • marek pfeifer
  marek pfeifer4 dni temu

  To jest standard od wielu wielu lat . Pielęgniarki i lekarze śpią w nocy po kanciapach i broń borze przeszkadzać , a jak się już musi ruszyć to wielka obraza . A w telewizji to pieprzą jakie to zarobione , dyżuru po 30 godzin a połowa to przespana , albo co innego . To samo po przychodniach , z premedytacją nie odbierane telefony w rejestracji , sam byłem świadkiem , rano telefon dzwoni trzy babki kawka , gadka szmatka i czas leci . Lekarze nie lepsi , ma przyjmować od 7.30 , przylezie na 8 , ale oczywiście najpierw ploty i kawunia . Borze uchowaj od ich "usłóg" .

 • Dorota Kępa
  Dorota Kępa4 dni temu

  BYŁAM NIEWIERZĄCA i bardzo daleko od Pana Boga, lecz On powiedział mi: "JESTEM!". Dosłownie wymienił mi serce na nowe, wyczyścił moją pamięć i pokazał mi prawdę o Sobie i o nas - ludziach. Przeczytajcie moje świadectwo na: pojednanie . eu . Oto świadectwo tego, KIM MY NAPRAWDĘ JESTEŚMY.

 • Joanna C
  Joanna C4 dni temu

  Mam nadzieję, że jak się już to wszystko skończy, będzie jeden pozew za drugim do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu przeciwko konkretnym lekarzom i pielęgniarkom, a także przeciwko temu rządowi.

 • Joanna C
  Joanna C4 dni temu

  PiS dał władzę medykom dzięki ustawie, która zdejmuje z nich wszelką odpowiedzialność, czyli wiadomo, że pozwów nie będzie, są bezkarni a więc hulaj dusza piekła nie ma! I tu poznaje się człowieka. Te pielęgniarki i lekarze to banda psychopatów, powinni przejść obowiązkowe szkolenia w szpitalach w cywilizowanych krajach, gdzie nauczono by ich co to znaczy kultura. Polska to Rosja, której się wydaje, że jest Francją.

 • Artur Błaszczak
  Artur Błaszczak4 dni temu

  jest tani i bardzo skuteczny lek na covid, ale niedostępny w aptece bo rząd i ministerstwo zdrowia blokuje ten lek aby był niedostępny dla ludzi korso24.pl/wiadomosci/wylecze-covid-19-w-48-godzin-przez-naciski-z-gory-lekarz-nie-moze-zajmowac-sie-koronawirusem-aktualizacja/IVy9sZG90G9MSqXv6FMM lek nazywa się viregyt k i kosztuje 20 zł

 • John Standford
  John Standford4 dni temu

  Tęczowy Jacek zarządził kiedyś podcieranie się własnym ubraniem oraz jedzenie z podłogi, poznaniacy z chęcią to uczynili

 • raktywacja chińskej republiki ludowej
  raktywacja chińskej republiki ludowej4 dni temu

  plclip.info/show/oX1q03nUoXmvpWk/wideo. Uc

 • Tomasz Mms
  Tomasz Mms4 dni temu

  I czemu nikt z tym nic nie robi?

 • Hello Hello
  Hello Hello4 dni temu

  😡

 • Hello Hello

  Hello Hello

  4 dni temu

  Unacceptable

 • Paweł Sękowski
  Paweł Sękowski4 dni temu

  Dajcie podwyżki,wyślijcie pizzę i klaskajcie na balkonach.nie pomoże ale i nie zaszkodzi

 • prawiejaksprawiedliwy
  prawiejaksprawiedliwy4 dni temu

  Więcej marszy to podobno pomaga

 • Marcin Cios
  Marcin Cios4 dni temu

  Masakra...

 • Ma niek
  Ma niek4 dni temu

  Bezkarnosć+,w szpitalach robia potomkowie ...derow.ow i gestapowcow

 • ProQixPolaczeq
  ProQixPolaczeq4 dni temu

  Kolejny sukces PISu BRAWO!

 • MegaMyriem
  MegaMyriem4 dni temu

  Szpital Wojewodzki Lutycka, tam jest od kilku lat tragedia, maja w nosie w ogole ludziom nie udzialaja pomocy...mialam z nimi kilkakrotnie starcie. Dobrze, ze w koncu telewizja sie tym zajela bo co sie tam dzieje to jest skandal!

 • cezary pawelkiewicz
  cezary pawelkiewicz4 dni temu

  Co za tragedia w tym szpitalu jak tak można?!

 • MotoBartek TV
  MotoBartek TV4 dni temu

  A ty im jakoś nie pomogłeś

 • Alisa K
  Alisa K4 dni temu

  Przecież te waluty okropne ludzi zabiją

 • Krzysztof Gębicki
  Krzysztof Gębicki4 dni temu

  Najgorzej funkcjonują szpitale, którymi zarządzają marszałkowie z Platformy Obywatelskiej. Szpitale mają zadłużone, a zarobki wypłacają sobie 3X wyższe niż zarabia min. zdrowia np. szpital w Gorzowie Wielkopolskim

 • Nowy1926
  Nowy19264 dni temu

  Trzeba spierdalac z tego zjebanego kraju

 • Chris G
  Chris G4 dni temu

  Jak ratowac zycie chorych na Covid-19. Dla Lekarzy. plclip.info/show/mGef0mWcgnmXgqA/wideo

 • Ela Sam
  Ela Sam4 dni temu

  Wszyscy płacimy na fundusz nadal mimo że nie mamy zapewnionej podstawowej opieki zdrowotnej to dlaczego nadal płacimy podatki Do przychodni nie bo teleporada a prywatnie proszę bardzo Masakra

 • Kocham Noc
  Kocham Noc4 dni temu

  Macie polaczki czego chcieliście i wybieracie do dziesięcioleci. Popis i państwowe.

 • Beata Borowska
  Beata Borowska4 dni temu

  Ale kase zbieraja boze widzisz i nie grzmisz masakra jaka znieczulica

 • Michal Michał
  Michal Michał4 dni temu

  I gdzie macie niby koronawirusa? Oszukance

 • iwona iwona
  iwona iwona4 dni temu

  Ewa Kopacz negocjuje przetarg na dostarczenie szczepionki mRNA plclip.info/show/q6RnqKC0oKmyfGE/wideo

 • Andrzej Misiak
  Andrzej Misiak4 dni temu

  😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠

 • Xxx Xxx
  Xxx Xxx4 dni temu

  PolExit Pilne.

 • Xxx Xxx
  Xxx Xxx4 dni temu

  Banda czworga z Magdalenki musi odejść.

 • mijuo roui

  mijuo roui

  4 dni temu

  Masakra

 • Xxx Xxx
  Xxx Xxx4 dni temu

  Opieka medyczna na ubezpieczenie zdrowotne NFZ w Polsce to fikcja.

 • Sevi 420
  Sevi 4204 dni temu

  Po co pracować na papierze jak można na czarno i nie płacić podatków jak na starość trzeba iść prywatnie do lekarza albo się wykończyć w szpitalu znaczy w umieralni...

 • mijuo roui

  mijuo roui

  4 dni temu

  Prosi kobietę żeby podniosła pacjenta z podłogi a sam nagrywa....

 • Udek
  Udek4 dni temu

  a to mendy ja to bym zadzwonił do kolegow i bym odwiedzil caly personel zaczeli by pracowac 24/7 i to oni by chodzili na kolanach z bolu

 • Manar Al Saqr
  Manar Al Saqr4 dni temu

  Zrobiliscie jakąś chorą propagandę! Medycy walczą z koronawirusem ponad ludzkie siły od marca! Od wielu lat mówi się o tym jak wykształcony personel medyczny lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, diagności labolatoryjni uciekają za chlebem poza granice kraju i jak ogromny problem to stwarza, bo brakuje wykwalifikowanego personelu w polskich szpitalach! To nie jest wina medyków że polski rząd od zarania dziejów nie jest w stanie uzdrowić chorą służbę zdrowia! To nie jest wina medyków, że bardzo często nie ma wystarczającej ilości osób do pracy i jedna osoba tyra za 3- 4 osoby! Ludzie, skoro dyrektor szpitala nie był w stanie zabezpieczyc oddzialu wystarczającą ilością personelu pielęgniarskiego na dyżur nocny, to czy wy oczekujecie, że te biedne, styrane kobiety przyjdą pracować za darmo?! One i tak robią znacznie więcej dla tych schorowanych ludzi! Przecież nikt pielęgniarce czy ratownikowi medycznemu nie zapłaci rachunków albo da na chleb. Medycy są takimi samymi ludźmi jak my wszyscy! Maja prawo do godnych warunków pracy i bezpieczeństwa! Mają prawo do zjedzenia posiłku i skorzystania z toalety! Nie róbcie z nich niewolników! Oni naprawdę cięzko pracują w czasach gdzie większość z nas siedzi sobie w domach i pracuje zdalnie! Dlatego JA STOJĘ W OBRONIE WSZYSTKICH TYCH LUDZI KTÓRZY SŁUŻĄ SWOJĄ WIEDZĄ I RYZYKUJĄ SWOJE ZDROWIE A CZĘSTO I ŻYCIE DLA INNYCH LUDZI! I ZA TO WAM SIĘ NALEŻY WIELKI SZACUN!!! Łatwo jest kogoś oceniać, nie mając pojęcia jak mega odpowiedzialny, obciążający fizycznie i psychicznie jest każdy zawód medyczny! P.S. DOSYĆ TEJ MOWY NIENAWIŚCI! ZACZNIJMY SIE SZANOWAĆ I POMAGAĆ JEDEN DRUGIEMU! A NIE TYLKO WIDZIEC CZUBEK WŁASNEGO NOSA!

 • Łukasz Olechno
  Łukasz Olechno4 dni temu

  tvn........ AHA

 • Iwona Demczuk
  Iwona Demczuk4 dni temu

  Skurwysynstwo!!!!!!!!

Kolejny