Stop Cham

Zapraszamy na naszą stronę stop-cham.pl
Facebook Stop.Cham.Team Twitter stop_cham
Instagram stopcham Mail: stop.cham.team@gmail.com Masz ciekawy film wyślij go nam. Duże pliki możesz wysyłać za pomocą www.wetransfer.com

Komentarze

 • Czy Była Meriva?
  Czy Była Meriva?9 dni temu

  01:20 Opel Meriva, z przodu

 • Piotr PLDK
  Piotr PLDK20 dni temu

  Fiat Seicento TOP

 • CoSm1c gAm3r
  CoSm1c gAm3r25 dni temu

  3:25 z burdelu wracała to jej się śpieszy.

 • BloodHoundPL
  BloodHoundPL25 dni temu

  Po co sobie łamać język, nie można tych kamer skonfigurować, żeby zamiast na "rikord vidjo" zaczynały nagrywanie na "k***a mać"?

 • hakamowiec
  hakamowiec27 dni temu

  05:00 - Pięknie bydło wytresowane :D Brawa! 13:17 - Typowe bezmózgie, patologiczne, buraczane bydło... Mnóstwo takich sytuacji jest w miastach. A dojedź do końca prawego pasa to cymbał wjedzie na dach poprzednikowi byle Cię nie wpuścić, bo uważa za "cwaniaka"...

 • Paulie God
  Paulie God27 dni temu

  6:14 za takie coś konfiskata auta i dożywotnio prawka

 • iowa406
  iowa40628 dni temu

  5:03 pięknie załatwiony cwaniaczek z kulką w nosie. 5:14 i od razu mamy całe stado bandytów 7:10 a o co biega nagrywającemu? Ta osoba na wózku rowerowym porusza się prawidłowo. 9:19 i kolejny bandyta 11:31 i jeszcze jeden bandyta 11:59 następne stado bandytów 14:21 i następny bandyta. Na szczęście ten dowiedział się co zrobił źle.

 • Anna Nowicka
  Anna Nowicka28 dni temu

  5:20 to każdemu właścicielowi motoru powinno się puścić aby się zastanowił jak jeździ :) Mam nadzieje że się im nie nie stało , ale dobrze .... uczyć trzeba pałą czasami niektórych

 • Dariusz
  Dariusz28 dni temu

  5:10.. Zatrzymać się przed przejściem na pasie do prawoskrętu, na trzypasmowej dwujezdniówce z przejściem nieregulowanym (co ciekawe prawie pustej).. Zasadniczo to już jest stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym.. I po co to trąbienie?

 • Dariusz

  Dariusz

  27 dni temu

  @Mateusz dalej nie rozumiesz o co mi chodzi, to będzie bardziej obrazowo. Jedziesz sobie prawym pasem, na pasie do prawoskretu ktoś zwalnia na kierunku, ba nawet niech się zatrzyma, ale odległość jaka Cię dzieliła od niego pozwoliła Ci sprawdzić obszar po prawej stronie chodnika. No żywego ducha, czyli.. Jak odczytasz to zachowanie? Zatrzymał się, bo się zatrzymał, zatrzymał się bo ustępuje komuś pierwszeństwa, czy zatrzymał się bo sprawdzał, czy może skręcić w prawo i mu się jakiś petent w bok nie właduje na hulajnodze, gdy ten będzie skręcał? Rozumiesz już prawda? Inaczej jest gdy ktoś zatrzyma się przy lewym skrajnym i puszcza kogoś, kto wychodzi z lewej strony (no nie ma innego powodu do zatrzymania), inaczej jest gdy zatrzymuje się przy prawej krawędzi, ale na chodniku lub poboczu ktoś jest, ktoś stoi, porusza się, no widać go, a inaczej gdy samochód zatrzyma się koło pustego chodnika (jak juz ma wrzucony kierunek, to wogóle).. Chodzi o czytelność zachowań..

 • Mateusz

  Mateusz

  27 dni temu

  @Dariusz wystarczy zwolnić przed przejściem. Jak się upewnisz, że nie ma pieszych, to omijasz, jak się upewnisz, że ktoś się zatrzymał żeby pieszych przepuścić, nie omijasz.

 • Dariusz

  Dariusz

  27 dni temu

  @Mateusz jest również zakaz zatrzymywania się na przejściu dla pieszych lub przejeździe rowerowym jak również przed nimi.. A nawet zakaz wyprzedzania przed i na przejściach/przejazdach.. Ale jak odróżnić "ustąpienie pierwszeństwa" od "zatrzymania pojazdu", gdy nie widzisz pieszego w okolicy pojazdu, który się zatrzymał? Rozumiesz już dlaczego mówię o czytelności zachowań?

 • Mateusz

  Mateusz

  27 dni temu

  @Dariusz jest po prostu zakaz omijania pojazdu, który się zatrzymał żeby przepuścić pieszych. Tylko i tyle i dla niektórych aż tyle.

 • Dariusz

  Dariusz

  27 dni temu

  @Mateusz nie wiem co wiedzieli "tamci" kierowcy, wiem natomiast gdzie szukasz zagrożenia, gdy ktoś zatrzymuje się przy prawej krawędzi jezdni. Gdybyśmy widzieli nagranie z perspektywy innego pojazdu mielibyśmy szerszy obraz sytuacji, bo nie wiemy jak wyglądało zachowanie nagrywającego z zewnątrz. Przecież chodnik z prawej strony drogi mógł być widoczny z perspektywy kierowcy jadącego z tyłu, a więc w teorii istniałaby możliwość kontroli obszaru przed pojazdem.. A że nic nie było "po prawej".. Rozumiesz o co chodzi, prawda?

 • Walduś Kiepski
  Walduś Kiepski29 dni temu

  Rikord vidjo, sridjo!! Już mam dosyć oglądania tych drogowych pokurwieńców!!! Unsubscribe!!!

 • Marcin W
  Marcin W29 dni temu

  8:13 dlaczego przejeżdżasz przez pasy skoro na pasie w przeciwnym kierunku stoi samochód tuż przed pasami?

 • Marcin W

  Marcin W

  29 dni temu

  @error ile razy miałem sytuację, że się zatrzymałem przed przejściem dla pieszych, a ten z naprzeciwka się nie zatrzymał to nie zaliczę. Masz jeszcze coś takiego jak martwe pole przez słupek. Parę razy sam się naciąłem, że wjechałem na pasy a pieszczego miałem w martwym polu. Ja nie qydziwiam, ani nie tworzę, prosta zasada, ktoś po drugiej stronie pasów stoi to i ja się zatrzymuję, choćby po to, żeby się upewnić, że nikogo nie ma.

 • error

  error

  29 dni temu

  @Marcin W mam się przy wymijaniu z tak ustawionym samochodem zatrzymywać, żeby się upewnić czy nie ma pieszego? xD przecież on w ogóle nic nie zasłania.

 • Marcin W

  Marcin W

  29 dni temu

  @error no przecież jak ktoś stoi przed pasami to trzeba się zatrzymać i upewnić czy nie przepuszcza pieszych... To że tobie się wydaje, że ich tam nie ma, to nie znaczy, że ktoś kogoś nie przepuszcza. Dlatego giną ludzie, bo niektórym się wydaje, że ten drugi zatrzymuje się bez powodu...

 • error

  error

  29 dni temu

  a co mu zabrania takiego manewru? poza tym tam są światła i piesi mają czerwone (chociaż nie widzę sygnalizatora dla samochodów, musiał być wcześniej). ale to i tak nie ma znaczenia, nie ma żadnego zakazu przejeżdżania obok samochodów stojących w przeciwnym kierunku przed pasami.

 • Daniel Kreft
  Daniel Kreft29 dni temu

  Przykre jets to że 50% osób wysyłała jacych filmy na ten kanał sami są burakami i niebezpieczeństwem na drodze. Przez te kamerki walą trąbić niż dać się komuś włączyć do ruchu większość przypadków to wystarczyło by troszkę zwolnić żeby ustąpić kamus miejsca ale nie lepiej dojechać pod sam zderzak i trąbić bo będzie film na yt. Zero szacunku do innych ludzi na drogach i zrozumienia.

 • Trax Forma
  Trax Forma29 dni temu

  11:55 szczyt arogancji

 • marsto89 sto89
  marsto89 sto8929 dni temu

  4:33 bardzo podoba mi się odprowadzenie cwaniaka. Grzecznie wrócił tam gdzie jego miejsce.

 • lwolf1952
  lwolf195229 dni temu

  Hooray, the police at last, at the very last.

 • V1r00z
  V1r00zMiesiąc temu

  9:50 ciezko bylo wpuscic wiesniaku nie?

 • duckieS
  duckieSMiesiąc temu

  1:30 ale się ucieszyłem, pierwszy raz widzę moja miejscowość w Stop cham - Tyczyn pod Rzeszowem

 • MORY KSA
  MORY KSAMiesiąc temu

  2:58 this happens to me every day in the same place in Łódź

 • Martin
  MartinMiesiąc temu

  14:16 RX-8 😍

 • qq qq
  qq qqMiesiąc temu

  7:47 bardzo słabo widać linie prowadzące na filmie, ale to nagrywający próbował się wepchać i jeszcze obtrąbił nagrywanego

 • Morbid Angel

  Morbid Angel

  29 dni temu

  @qq qq to przecież logiczne że przed i za skrzyżowaniem są trzy pasy i każdy jedzie dalej swoim pasem przed i za skrzyżowaniem, jedynie z tego lewego ,trzeciego pasa przed skrzyżowaniem robi się pas w lewo ,nawet linię ciągle są wprowadzające i strzałka w lewo że z tego lewego pasa przed skrzyżowaniem możesz pojechać albo dalej prosto albo skręcić w lewo .

 • Morbid Angel

  Morbid Angel

  29 dni temu

  @qq qq zobacz sobie to nagranie w wspowolnionym tempie 0,25 . Przed i za skrzyżowaniem są trzy pasy ,nagrywający jedzie, stoi na środkowym pasie i chyba logiczne że dalej będzie jechał za skrzyżowaniem też tym swoim środkowym pasem. A na środku skrzyżowania, zaraz za torami od tego lewego pasa odchodzi krótki pas w lewo ,nawet widać strzałki że ten lewy co jest przed skrzyżowaniem ma strzałke prosto a obok po lewej strzałka w lewo jest ,to ten lewy pas rozdziela się na dwa ,a pas środkowy pozostaje ten sam .

 • qq qq

  qq qq

  29 dni temu

  @Morbid Angel ok, sprawdziłem, że na filmiku są współrzędne i wygooglałem to skrzyżowanie - linie są w miarę widoczne i nagrywający miał rację; z mało czytelnego filmiku domniemywałem inne prowadzenie linii

 • Morbid Angel

  Morbid Angel

  29 dni temu

  @qq qq są trzy psy ,i każdy powinien jechać dalej swoim pasem ,czyli ten na prawym dalej prawym pasem a zjechal on nagle na środkowy przed nagrywającym ponieważ zauważył białego busa na tym prawym pasie i dlatego zjechał po chamsku na środkowy nie patrząc nawet czy środkowy od jest wolny. Nagrywający jechał pasem środkowym przed rondem i chciał nim jechać dalej a ten obok powinien trzymać się swojego prawego pasa.

 • qq qq

  qq qq

  29 dni temu

  @Morbid Angel patrzyłem na to nagranie kilka razy (choć jest mało wyraźne) i wygląda na to, że owszem najpierw są 3 pasy, przy czym lewy do skrętu w lewo, za skrzyżowaniem są 3 pasy, przy czym prawdopodobnie prawy jest pomyślany dla skręcających (z prawej strony od nagrywającego) w prawo; chętnie bym się dowiedział gdzie to jest i może na google byłoby lepiej widać

 • Katarzyna Waśniewska
  Katarzyna WaśniewskaMiesiąc temu

  3:45 "Głuptaskie Ty, głuptasku a jak Ty prowadzisz brum brum?"

 • Tomasz Bestecki
  Tomasz BesteckiMiesiąc temu

  3:45 wjechaliście na rondo w tym samym momencie, a że ty poruszałeś się szybciej to i do niego doskoczyłeś, ale nie powinieneś mieć do nikogo pretensji że jeździ wolniej od Ciebie.

 • kallafiore
  kallafioreMiesiąc temu

  5:19 dlatego nie jeździ się pasem awaryjnym... sam jeżdżę na motocyklu ale na takie coś bym nie wpadł.

 • David Zachary
  David ZacharyMiesiąc temu

  3:29 typowa lamparciara

 • nobodynemoq
  nobodynemoqMiesiąc temu

  No, i ostatni film na osłodę. Oby mandat był słony 🙂

 • Jakub 405
  Jakub 405Miesiąc temu

  02:02 - Czy hulajnogi elektryczne są już legalne? 04:00 - Kierowca ze Smarta nie zachował się miło, ale kierowca który zmieniał pas, powinien się zatrzymać, a nie jechać prosto na powierzchnię wyłączoną z ruchu, na której nie powinien się znaleźć. 04:37 - W niektórych miejscach, takie omijanie to standard. Niestety... 05:06 - Najechanie na linię ciągłą? 06:58 - No i dlaczego kierowca samochodu, z którego jest to nagranie, nie mógł zwolnić i ułatwić manewr innemu uczestnikowi ruchu? Na skrzyżowaniu jest czerwone, a poza tym stoi trochę pojazdów, więc i tak za kilka metrów trzeba będzie się zatrzymać. 09:57 - Okay, rozumiem. Wyjechał. Ale czemu go oślepiasz? Używanie świateł drogowych w tej sytuacji jest zabronione! "(...)kierujący pojazdem może używać świateł drogowych, o ile nie oślepi innych kierujących albo pieszych poruszających się w kolumnie. Kierujący pojazdem, używając świateł drogowych, jest obowiązany przełączyć je na światła mijania w razie zbliżania się: - pojazdu nadjeżdżającego z przeciwka, przy czym jeżeli jeden z kierujących wyłączył światła drogowe - drugi jest obowiązany uczynić to samo - do pojazdu poprzedzającego, jeżeli kierujący może być oślepiony. - pojazdu szynowego lub komunikacji wodnej, jeżeli poruszają się w takiej odległości, że istnieje możliwość oślepienia kierujących tymi pojazdami" 10:30 - Nie byłbym taki pewny, czy nie najechał na ciągłą. 12:02 - A już myślałem, że nikt nie pojedzie. 12:23 - Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych lub bezpośrednio przed nim (jeżeli nie ma czynnej sygnalizacji świetlnej), jest zabronione. 13:08 - Nie możesz, to używać świateł drogowych na oświetlonej drodze, a to robisz. Sam również popełniam błędy. Jako kierowca, rowerzysta, jako człowiek. Uważam jednak, że warto wyciągać wnioski z takich sytuacji i wymagać przede wszystkim od siebie. Po prostu szkoda, że widać potem nagrania typu "Rikord widjo", wysyłane przez osoby, które wcale jakoś super nie jeżdżą.

 • nobodynemoq
  nobodynemoqMiesiąc temu

  7:10 można mieć pretensje do rowerzysty, ale widząc ten układ drogowy zgaduję że rowerzysta na drodze rowerowej skręcający w lewo musiałby jakieś 4-5 razy stać na czerwonym świetle, bo debile od inżynierii dróg tak sobie to pomalowali...

 • Big Win Alladin
  Big Win AlladinMiesiąc temu

  FraJeRzE pI3rD0lonY

 • nobodynemoq
  nobodynemoqMiesiąc temu

  3:45 audi wjechało na rondo równo z nagrywającym. Niech trochę zluzuje, bo mu żyłka pęknie...

 • Struś Pędziwiatr
  Struś PędziwiatrMiesiąc temu

  08:36 nie dał kierunku na czas

 • dizzief1
  dizzief1Miesiąc temu

  8:16 Nagrywający ma źle światła ustawione.

 • Bartek Kwiecien
  Bartek KwiecienMiesiąc temu

  Zawsze bawią tacy przepuszczający jak 5:05

 • Sebastian
  SebastianMiesiąc temu

  Mamy jeden ale to ważny problem Prędkość- jak jest ograniczenie do 50 to nie oznacza , że na liczniku ma być 50. Wiele razy uniknąłem kolizji ograniczając prędkość na drogach nawet do 40 km /h gdzie no cóż droga była z brakiem oznakowania poziomego, i co najważniejsze niosła sama w sobie pewne niebezpieczeństwo spotkania wariata bo przecież droga jest prosta i można wycisnąć nawet 100

 • tlusty1990
  tlusty1990Miesiąc temu

  5:04 co za kasztan zatrzymuje się w takiej sytuacji!

 • Michał K
  Michał KMiesiąc temu

  3:30 serdecznie pozdrawiam Panią 😂

 • Tyr
  TyrMiesiąc temu

  3:40 Teraz kurwy i pozostała patologia wypełza każdego dnia. Wszystko dzięki ttv :)

 • Tyr

  Tyr

  Miesiąc temu

  3:24

 • Tyr
  TyrMiesiąc temu

  1:30 zasłuchałem się w Kryminatorium :)

 • SalwadorZDali SalwadorZDali
  SalwadorZDali SalwadorZDaliMiesiąc temu

  Najczęściej jestem pieszym ostrożnie przez pasy przechodzę a po waszych filmach 5x ostrożniej

 • Bartek Bartek
  Bartek BartekMiesiąc temu

  13:10 nagrywający to zwykły cham i prostak, który albo chce tu zaistnieć na siłę albo znalazł prawo jazdy w chipsach. To jest Kraków skrzyżowanie Dietla- Stradomska gdzie prawy pas jest dla busów i rowerów.

 • Bartek Bartek

  Bartek Bartek

  Miesiąc temu

  @ka przed skrzyżowaniem

 • ka

  ka

  Miesiąc temu

  A gdzie oznakowanie?

 • UnihocGontar
  UnihocGontarMiesiąc temu

  Pełno błędów ale 12:23 co to za wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych?

 • sir riddick
  sir riddickMiesiąc temu

  Rikrd widjo haha masakra co za januszowanie. A po drugie czy dalo by sie mutowac to co sluvhaja w radiavh bo to juz wgl dramat jest????

 • 090909gregor
  090909gregorMiesiąc temu

  Ta typiara menopałzę przechodzi

 • Radosław L
  Radosław LMiesiąc temu

  Oni celowo trąbią na wszystkich z byle powodu zeby sprowokowac i miec co wrzucic na YT i zarobic money. Kiedys dostaną od kogos łomot to zmądrzeją

 • aro 1883
  aro 1883Miesiąc temu

  Mlody z drugiego filmiku to jakis przeszczep, kurwa gość spokojnie by zdąrzył a ten się ciska jak pchła na psie. Burak

 • MR Penta
  MR PentaMiesiąc temu

  11:35 2pac

 • Anna Gremian
  Anna GremianMiesiąc temu

  Czerwone samochody są niebezpieczne... 😆

 • XxX xXx
  XxX xXxMiesiąc temu

  14:05 szanuje za role Wisławskiego w rodzinie :D - 5 krótki lewy przez hopa " długimi , długimi " nie tnij !

 • Sebastian Wątroba
  Sebastian WątrobaMiesiąc temu

  3:45 nagrywający to chyba prawko znalazł w chipsach lub żonka załatwiała gardłowo

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  Autopsja?

 • rafal von bur
  rafal von burMiesiąc temu

  0:32 debil odcinka (ktory powinien siedziec) ale ogladam dalej ... 0:49 a nie , wyglada na to ze to jest maksymalny jelop tej czescie stopchama, no nic ogladam dalej .... 5:22..a nie jednak nie to tylko debile .. nie wiem czy ogladac dalej

 • Marin Marko
  Marin MarkoMiesiąc temu

  Na koncu odcinka powinienes dac jeden filmik ktory bedzie sie nazywac "top cham" i bedzie pokazywac najwiekszego chama odcinka.

 • DymitrB
  DymitrBMiesiąc temu

  Oglądając te filmy tak sobie czasami myślę. Puść go, niech sobie zmieni ten pas co ci zależy ...

 • Glock28
  Glock28Miesiąc temu

  3:14 Pan zdał a Pani się zdawało

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  Niestety oznakowanie pionowe krzaczy się z poziomym na tym skrzyżowaniu. Zarząd dróg ma w pompce

 • StanyBlogPl_wordpress_com
  StanyBlogPl_wordpress_comMiesiąc temu

  5:00 ustępujący pieszemu w ten sposób jest jego ZABÓJCĄ!

 • StanyBlogPl_wordpress_com

  StanyBlogPl_wordpress_com

  Miesiąc temu

  @Jexalbus Grog Życzę takiego szczęścia pieszym... Idioci zasłaniający się ustawą pisaną przez Prezesa który nie ma prawa jazdy i jeździ w foteliku...

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  Na szczęście ustawa nie popiera twej opinii

 • Heroina150
  Heroina150Miesiąc temu

  Ile to razy ktoś prawie zaje*ał mi w auto, ile to razy ktoś wymusił pierszeństwo ...ale nigdy nie naku*wiałem tym klaksonem jak jakiś poje*aniec :/

 • SledujCestu
  SledujCestuMiesiąc temu

  14:05 silnice široká na 4 tanky, ale musí to jít na stop chama!

 • Walter Heisenberg
  Walter HeisenbergMiesiąc temu

  rikord widjoł

 • Piotrek W.
  Piotrek W.Miesiąc temu

  4:50 wreszcie nagrywający z jajami i Fantazją

 • Sebastian Zarzycki
  Sebastian ZarzyckiMiesiąc temu

  7:00 Psycholog zapytałby "co by się stało złego, gdybyś pozwolił mu wjechać na ten pas?" Gość grzecznie sygnalizował, miał miejsce, wystarczyło nie robić nic i pozwolić mu wykonać manewr. Autor nagrania użył sygnału dźwiękowego. Sygnał dźwiękowy służy do ostrzegania o niebezpieczeństwie. Auto jest niebezpieczny. Słusznie przed sobą ostrzega. Ale może skorzystać z pomocy psychologa i wszyscy będą bezpieczniejsi.

 • ka

  ka

  Miesiąc temu

  Zajeżdżanie drogi to niebezpieczna sytuacja.

 • Jan Jani
  Jan JaniMiesiąc temu

  3:30 dzban roku. Do utylizacji!!!

 • Miłośnik Przyrody
  Miłośnik PrzyrodyMiesiąc temu

  1:30 dzban zamiast wpuścić to jeszcze nagrywa wysyła i zadowolony ze jest debilem odcinka

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  Bo dzban wymusza? Brawo nagrywający.

 • Leśny
  LeśnyMiesiąc temu

  1:27 ktos zna tytuł podcastu lub jest tu autor nagrania i moze mi powiedzec ktory to podcast od Kryminatorium?

 • karol k.
  karol k.Miesiąc temu

  Proszę wyciszać reklamy już wystarczająco wiele razy słyszeliśmy jak Marina i Barbara wykupują cały elektroszajs ze sklepu

 • dJd
  dJdMiesiąc temu

  7:08 o co chodzi? Jak rozumiem autor chciał pokazać uczestnika ruchu drogowego?

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  Dla którego jest ścieżka.

 • ranyj00lek
  ranyj00lekMiesiąc temu

  7:00 no i czemu go po prostu nie wpuscisz, tylko jeszcze przyspieszasz zeby wymusic kolizje xD

 • Piotr Żełajtys
  Piotr ŻełajtysMiesiąc temu

  1:30 po co trąbisz ? Migał że chce zjechać, to zamiast go wpuścić to trąbisz. Nagrywający palant.

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  @Piotr Żełajtys najpierw przepisy. Potem uprzejmość

 • Piotr Żełajtys

  Piotr Żełajtys

  Miesiąc temu

  @Jexalbus Grog nie, ale jest coś takiego jak uprzejmość.

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  A to tak to działa? Kierunkowskaz znaczy pierwszeństwo?

 • Danuta Piasek
  Danuta PiasekMiesiąc temu

  PO prostu debile wariaci,samobujcy.

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  Pis dzielce..tak.

 • misqu
  misquMiesiąc temu

  Autobus ma pierwszeństwo, ale jedynie w sytuacji, w której jego kierowca odpowiednio wcześnie zasygnalizował chęć włączenia się do ruchu. Zbliżając się do przystanku autobusowego, powinniście zwolnić, aby w razie konieczności umożliwić autobusowi wyjazd z zatoczki.

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  @misqu słowo "lub" znaczy jedno z dwojga lub obie rzeczy. Nie piszemy "lub/i" bo to superfluum językowe.

 • Mateusz

  Mateusz

  Miesiąc temu

  @misqu gdzieś tam jest odwołanie od art 17 ? Albo cokolwiek innego o pierwszeństwie?

 • misqu

  misqu

  Miesiąc temu

  Autobusowi lub/i trolejbusowi pozdrawiam.

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  @misqu czytanie ze zrozumieniem to zadanie ponad twoje siły?

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  @misqu I gdzie tam napisano że autobus ma pierwszeństwo? Bo nie widzę.

 • Da`Man
  Da`ManMiesiąc temu

  14:26 to Kia Stinger czy jakaś Audica?

 • Da`Man

  Da`Man

  26 dni temu

  @Dariusz Stingery mają, wiem że po Śląsku jeździ nieoznakowany, ale czy jakieś Audi jest w szeregach Milicji to nie wiem :)

 • Dariusz

  Dariusz

  28 dni temu

  No właśnie kurde ciężko powiedzieć, ale taki inne.. Chyba Stinger, ale.. Mają takie zabawki w swoich szeregach?

 • Tomek Thomso
  Tomek ThomsoMiesiąc temu

  7:40 w terenie zabudowanym należy ustąpić pierwszeństwa autobusom wyjeżdżającym z zatoczek autobusowych. Czyżby nagrywający wylosował prawo jazdy w opakowaniu chipsów??

 • Mateusz

  Mateusz

  Miesiąc temu

  To kierowca autobusu ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  Ustąpić pierwszeństwo? Nie. Nigdy

 • Goldi Ads
  Goldi AdsMiesiąc temu

  Łódź kurwa :D

 • Aleksander Pawlik
  Aleksander PawlikMiesiąc temu

  4:40 AMG GTR Roadster

 • Jan Nowak
  Jan NowakMiesiąc temu

  8:30 Kto miał tutaj pierwszeństwo? Nagrywający który był na rondzie i zjeżdzał z ronda, ale przecinając podczas tego manewru wyznaczony pas ruchu na którym był inny uczestnik ruchu. Czy może kierowca, który wjeżdzał na rondo na pas ruchu, na którym nikogo nie było?

 • Mateusz

  Mateusz

  Miesiąc temu

  Kierowca który wjeżdżał na skrzyżowanie miał obowiązek ustąpić

 • armenov666
  armenov666Miesiąc temu

  4:30 o, człowieku, ile dałeś mi satysfakcji dziś z rana :))

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  Cytując klasyka: zaimponował ci.

 • PanPr0per
  PanPr0perMiesiąc temu

  12:23 wyprzedzanie na przejsciu dla pieszych...po co to wrzuciłes? 5:05 debilu...zatrzymujac się tak przed przejsciem nie myslisz o zdrowiu i bezpieczenstwie pieszych, tylko o taniej sensacji

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  @PanPr0per betonowe podejście to majä kierowcy którzy mają w pompce przejścia dla pieszych, pieszych którzy chcą przejść, jak też fakt że inni kierowcy zatrzymali się aby ustąpić pierwszeństwa pieszemu w przeznaczonym do tego miejscu.

 • PanPr0per

  PanPr0per

  Miesiąc temu

  @Jexalbus Grog gdybyś miał doświadczenie w jeździe, nie zadawałbyś takich pytań. za kółkiem trzeba myśleć i rozpatrywać sytuacje w danym kontekście. Betonowe podejście prowadzi do patologii jakie możemy obserwować niestety u wielu posiadaczy kamerek - bo wątpię by oni byli aż tak chorzy psychicznie.

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  @PanPr0per więc nie w ustawie. Trza było tak od razu.

 • PanPr0per

  PanPr0per

  Miesiąc temu

  @Jexalbus Grog musisz zrobić trepanacje u siebie i sprawdzić, skoro jeszcze nie dostrzegłeś na przestrzeni lat

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  @PanPr0per to w ustawie jest?czy w chorej główce twej.

 • Wojtek Lox
  Wojtek LoxMiesiąc temu

  Pierwszy filmik i pierwsza osoba w Polsce potrafiąca poprawnie ustawić kamerkę na język polski i koniec z "rikord wideło" :) 3:29 - no i po co zamazywać tablice? Jakby dostąła w tą piorunową pizdę, to by się nauczyła jeździć!

 • Leszek Szolc
  Leszek SzolcMiesiąc temu

  4:10 jak Ciebie już nie wpuszcza nie pchaj się na chama, nie bądź taki sam jak pan bądź pani co nie wiedzą jak na suwak się jeździ, unikanie niebezpiecznych sytuacji > pokazanie alfy i zasad

 • 77drez
  77drezMiesiąc temu

  4:00 - Jak on chciał wjechać między samochód, a przyczepkę?

 • Wojciech K
  Wojciech KMiesiąc temu

  W tym filmie W większości przypadków to wykroczenia zrobili nagrywający - ŕęce opadają

 • TurboSpencer96
  TurboSpencer96Miesiąc temu

  06:44 A tu nie jest wina nagrywającego? Ja tam trójkąty widzę

 • Morbid Angel

  Morbid Angel

  29 dni temu

  Turbo... typowy "kierofca" dla którego znaki STOP i ustąp pierwszeństwa są na skrzyżowaniu ważniejsze od sygnalizacji świetlnej-zielonego światła. Jedno skrzyżowanie, są tam światła i znaki ale dla Ciebie najważniejszy jest znak ustąp pierwszeństwa przy działającej sygnalizacji. 😀😁😂😂

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  @Krzysztof Rudnik zapewne nie widzi. Skoro komentuje.

 • Krzysztof Rudnik

  Krzysztof Rudnik

  Miesiąc temu

  A świateł nie widzisz?

 • Krzysztof Hobot
  Krzysztof HobotMiesiąc temu

  0:33 homo sapiens debilos

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  Prezydentos

 • JarekMa2
  JarekMa2Miesiąc temu

  7:09 ale o so chodzi...? Chyba jedyny jadący prawidłowo w tym całym filmie?

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  You are so wrong

 • Edward Capała
  Edward CapałaMiesiąc temu

  9:00 panie nagrywający, wytłumacz mi, dlaczego mając zielone zatrzymujesz się i przepuszczasz rowerzyste na czerwonym? Prawko z chipsów?

 • Morbid Angel

  Morbid Angel

  29 dni temu

  @Edward Capała nie widać tego dokładnie, myślę że rower jechał, kierowca go zauważył że chce ten wyjeżdżać pod auto i zahamował żeby go nie walnąć ,rowerzysta też się że strachu zatrzymał na krótko i znowu ruszył przed autem.

 • Edward Capała

  Edward Capała

  29 dni temu

  @Morbid Angel może oglądaliśmy inne filmy... Ja widziałem że rowerzysta ruszył dopiero, gdy auto się zatrzymało

 • Morbid Angel

  Morbid Angel

  29 dni temu

  A miał w niego walić i przejechać??

 • Anduvir
  AnduvirMiesiąc temu

  5:16 zajebiście puszczasz pieszą pajacu. Szkoda że nie 30 pasów dalej jeszcze od niej.

 • Botafogo
  BotafogoMiesiąc temu

  5:23 Zawsze mnie ciekawiło jak policja/sądy traktują koalicję kiedy tak jak na nagraniu ktoś wyprzedza pasem awaryjnym a ktoś inny skręca. Albo pojawia się pas do skrętu w prawo, zmieniasz pas a tu dzwon bo marginesem lub powierzchnią wyłączoną zapiernicza idiota. Pierwsza myśl wina dzbana ale ciekawi mnie jaka jest praktyka przy rozstrzyganiu tych spraw.

 • Photographer's Attic
  Photographer's AtticMiesiąc temu

  3:29 pomyśleć, że ktoś to może mieć za żonę. Szkoda człowieka.

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  @Botafogo a co gorsza to oznakowanie na tym skrzyżowaniu jest kiepskie. Pionowe znaki swoje. Poziome swoje

 • Botafogo

  Botafogo

  Miesiąc temu

  @Jexalbus Grog: Możesz mieć racje. Z drugiej strony takich ludzi jest sporo i jest duże prawdopodobieństwo, że to odziedziczyła. A to oznaczałoby, że takie "coś" może się rozmnażać....

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  Każda potwora znajdzie sobie amatora

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  @Botafogo skąd wiesz? Babsko ma tyle trucizny w sobie że każdy plód zatruje

 • Botafogo

  Botafogo

  Miesiąc temu

  To jest czyjaś matka! Pewnie seba jest dumny z rodzicielki.

 • limadeltazulu
  limadeltazuluMiesiąc temu

  1:26 nagrywać takich baranów i wysyłać na policyjną skrzynkę włączony kierunkowskaz, nie uprawnia do skrętu / zmiany pasa / włączania się do ruchu debili z dróg należy tępić, jak chwasty 2 brakuje mi nagrań po zdarzeniu :) te fajne tłumaczenia, wyzwiska, kłótnie :)

 • Yokes83
  Yokes83Miesiąc temu

  1:36 czemu ja nie spotykam takich cwaniaków, od razu bym sobie odmalował porysowany bok na koszt takiego ćwoka. O i drugi w 9:50, to i drugi boczek by lśnił od nowego lakieru :)

 • MrGugglehupf
  MrGugglehupfMiesiąc temu

  Przynajmniej na koniec bardzo miłe zdarzenie (゚ヮ゚)

 • MrGugglehupf
  MrGugglehupfMiesiąc temu

  Polskie drogi to raj dla spierdolin umysłowych ¯\_(ツ)_/¯

 • Daniel Starnowski
  Daniel StarnowskiMiesiąc temu

  Koleś z 3:50 też niezbyt dorobiony :). "No kurdeeesz... Ty głupku jeden!" - to chyba na siebie :). Przepisy są jasne - pojazd wjeżdżający na rondo musi ustąpić pierwszeństwa pojazdowi, który już po tym rondzie się porusza. Nagrywający z 3:50 wjechał na rondo później niż ten samochód przed nim - więc ten przed nim już się po rondzie poruszał wcześniej - ergo, miał pierwszeństwo. Tak się kończy, kiedy własnym mózgiem wielkości orzecha człowiek chce samodzielnie zmieniać przepisy ruchu drogowego... Poza tym - wjeżdżając na rondo widział, że tamten już na rondo wjechał - po co było na niego prosto przyspieszać tylko żeby później tuż przed nim chamować ("c" nieprzypadkowe)? No "ty głupku jeden" bardzo tu pasuje do nagrywającego :).

 • Luigi
  LuigiMiesiąc temu

  4:25 ale powiem ze calkiem sprawnie mu poszlo to cofanie...

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  Praktyka czyni mistrza

 • Sławek P.
  Sławek P.Miesiąc temu

  6:38. Tczew wita po raz pierwszy chyba.

 • Sławek P.
  Sławek P.Miesiąc temu

  Szybciej ludzie, za niska prędkość. Szybciej mówię. Bedzie co oglądać na YT.

 • palkovsky
  palkovskyMiesiąc temu

  6:36 Ten na tym chopperze chyba pachy wietrzy :D

 • TheCourier 1337
  TheCourier 1337Miesiąc temu

  1:08 czy tylko ja na początku się skupiłem na tej elce i uznałem że w sumie nic się nie stało a po prawej się zderzyli xD

 • rtsp
  rtspMiesiąc temu

  Czemy ale to czemu zasłaniacie tablice rejestracyjne ?

 • Henryk K
  Henryk KMiesiąc temu

  7:08 "Łódzki Rejestrator" :)

 • Henryk K

  Henryk K

  Miesiąc temu

  @Adam Łuczak Współczuję Wam tam żyć z tym kretynem.

 • Adam Łuczak

  Adam Łuczak

  Miesiąc temu

  @Henryk K Niestety jest.

 • Jexalbus Grog

  Jexalbus Grog

  Miesiąc temu

  @Henryk K odsetek kretynów z tytulem profesora jest taki sam jak w ogóle społeczeństwa. Niektórzy mają tytuł doktora prawa a co robią z konstytucją.

 • Henryk K

  Henryk K

  Miesiąc temu

  @Adam Łuczak Czytałem gdzieś, że ten fagas jest wykładowcą na Politechnice. Wierzyć się nie chce....

 • Adam Łuczak

  Adam Łuczak

  Miesiąc temu

  Nieeee. Ten idiota jeździ kolarką przez tunel i potrafi flugać na ludzi, którzy nie zrobią mu 3 metrów odstępu pomiędzy samochodami w korku. Jako pracownik Politechniki przepraszam za tego jełopa. On nas na kampusie też dręczy, bo uważa że na kampusie też ma pierwszeństwo na samochodami. Kiedyś chciał likwidować parkingi na obu kampusach, żeby było więcej miejsca dla rowerów xD

 • H3rosman
  H3rosmanMiesiąc temu

  3:44 czy tylko ja myślałem, że to audiobook ? Xd

 • Michał
  MichałMiesiąc temu

  2:03 z tego co pamiętam to po rpzejściu dla pieszych się chodzi a nie jeździ np. hulajnogą

 • Krzysztof Rudnik

  Krzysztof Rudnik

  Miesiąc temu

  Od czwarku po przejściach będzie można przejeżdzać tzw urządzeniami wspomagającymi ruch. To takie bezsilnikowe ustrojstwa, np. hulajnoga, rolki itp.

 • 256JB
  256JBMiesiąc temu

  2:48 "debilu głupi", a widział ktoś mądrego debila?

Kolejny